"Омекнал" бюст

  • 1 114
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте мили майчета!
От известно време ви чета и сега реших да се възползвам от съветите ви!
Аз съм почти на 23 години, не съм раждала, но съм била бременна.
Проблемът ми е, че бюстът ми "омекна", не е увиснал! Дано ме разберете....Имам нормално гръдна обиколка - 90 см, която като смъкна или кача 3-4 кг.варира м/у 86 и 92 см. Ясно ми е, че съм си съсипала красивия и стегнат бюст благодарение на моите диети, но какво трябва да правя от тук нататък? С какво да се мажа? Каква да ям и не ям? Какво да спортувам? Изобщо всичко, за което се сетите!
Страх ме е, че един ден (дай Боже), когато родя положението ще стане трагично!

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Сузи,аз също имам бюст 90 при височина 164см.Също ми прави впечатление ,че понякога стои по-мек и празен някакси.Но това винаги се случва,когато отслабвам,а като върна старите кг всичко се оправя.Моят съвет е ако правиш диети за отслабване да смъкваш кг плавно и тогава няма да имаш този проблем

# 2
Посети добър гинеколог и той да те насочи какви точно хормонални изледвания да си направиш. при хормонален дисбаланс има такъв ефект върху гърдите.

# 3
  • Мнения: 1 120
при мен се влияе от цикъла.преди цикъл,гърдите ми се подуват,стават твърди и понякога ме болят.след цикъл спадар и стават по-меки
ако и при теб е така,няма място за безпокойство.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 511
при мен се влияе от цикъла.преди цикъл,гърдите ми се подуват,стават твърди и понякога ме болят.след цикъл спадар и стават по-меки
ако и при теб е така,няма място за безпокойство.
И при мен е така, но преди не беше!  Cry

# 5
  • Мнения: 4 770
Моите също са меки, но не и увиснали. Иаз съм правила диети и ми влияят ужасно, но после като спра и кача околко 1кг, се пооправят. Съветът ми е да не отслабваш никога вече с диети, а само с движение Grinning Аз правя това от около година и е доста по-добре.

# 6
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Моите по време на бременността мого наедряха, но сега са много меки. И преди нямах голям бюст, но сега са направо скръб, отгоре на всичко с кърменето нищо не стана и те направо се стопиха. Cry

# 7
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
при мен се влияе от цикъла.преди цикъл,гърдите ми се подуват,стават твърди и понякога ме болят.след цикъл спадар и стават по-меки
ако и при теб е така,няма място за безпокойство.
И при мен е така, но преди не беше!  Cry
И аз съм така от около 2 години.Дали не е от ЕГН-то? newsm78Сега съм на36.

# 8
  • Мнения: 223
Аз съм раждала жена и имах подобен проблем,само,че започнах да ходя на фитнес и там инструкторката ми в началото ми даваше повече упражнения за стягане на гръдния кош,което повлия добре на гърдите ми,,,наистина от рязко отслабване се получава омекване на бюста заради сваляне на килограмите..незнам...пробвай с фитнес,ако не е късно вече

Общи условия

Активация на акаунт