Къде в Пловдив...?

  • 868
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 247
Здравейте, момичета!!! Grinning
Преди време бях пуснала една темичка тук и вие ми дадохте полезни съвети, така че пак искам да се обърна към вас...
Извинявам се предварително, че пускам нова тема и претрупвам форума с моите въпроси и нека модовете, ако преценят да я махнат...
Тъй като искам след купищата изследвания които направих напоследък да  отхвърля още един евентуален проблем за моето забременяване, а именно проверка проходимостта на тръбите, за това ви моля да ми препоръчате доктор в Пловдив, който извършва тази процедура...Зная, че това не е безобидна процедура и затова бих искала да отида там, където рисковете ще са възможно най-малко...Също така ме интересува колко струва...
Благодаря ви много предварително! bowuu

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 19:21 от kativk

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Здравей, аз правих хидротубация при д-р Даскалов в клиника Торакс. Много съм доволна, защото беше с кратка упойка, нямаше болки, изобщо с две ръце съм за там. Само не помня цената Embarassed Rolling Eyes, нещо съм се разсеяла. Но можеш да се обадиш в клиниката и да попиташ всъщност

# 2
  • Мнения: 7 718
И аз съм за д-р Даскалов.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
150лв. Правих проверка за проходимост, беше с едно завързано име  х..нещо си сонарография или подобно. Прави се с пълна упойка не боли, не усещаш нищо. После бързо се съвземаш и това е. Говоря ти за Торакс. Обстановката и отношението помагат да се почувстваш спокойна и сигурна. Това е правилното място, а д-р Даскалов е правилният лекар. Моят съвет е да му се довериш изцяло.

# 4
  • Мнения: 2 423
УСПЕХ за д-р. Даскалов Praynig Praynig Praynig  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт