Мнение за "Назалезе"

  • 3 884
  • 3
  •   1
Отговори
На 30,03,2007г бяхме на контролен преглед при д-р Куфарджиева.Тя следи заболяването на макото ми момче от 2003г.В момента детето е добре-но продължаваме с пулмикорт, сингюлер и вмъкваме в терапията Назалезе.Днес го купих това л-во и бях изненадана че толкова странно се дозира.Трябва да се разклаща и да се стиска явно-обаче праха може сам да излиза, защото като го разпечатах капачката беше пълна.Моля, ако някой го е ползвал да ми пише правилно ли съм разбрала начина на ползване и има ли ефект.

# 1
Съжалявам, сбъркала съм мястото на темата.Може ли тя да бъде преместена в "деца с увреждания.......".Сама немога да го направя.Предварително благодаря....

# 2
  • София
  • Мнения: 1 227
Мартин го е ползвал. Обаче не помня такива проблеми - не си спомням праха да е бил разливан  newsm78 единственото, което помня беше, че трябва да се разклати, бе за да се стиска, после да се стисне в изправено положение. Не сме имали проблем с приложението ...
Има възможност, макар и малка, шишенцето да е дефектно.

По отношение на действието - Назалезе + Фликсоназе след това имаха много добро действие. Всъщност това бяха послените лекарства, които Мартин е приемал, от доста време вече е без нищо и се справя много добре (пу-пу)  bowuu Предполагам обаче, че при всяко детенце е различно. Пък и немога да преценя кое от двете лекарства по - горе е дало по - добър резултата и дали едното само би подействало. Лекарите знаят.
И неговата лекуваща лекарка е д-р Куфарджиева.

# 3
Благодаря за отговора, всъщност детето  е на 7.5г и се надявам да се справяме с дозирането.Това прахче струва 17лв и затова гледам да не го разсипваме.Трябвало да действа като "филм" на носната лигавица и да предпази през този сезон.

Общи условия

Активация на акаунт