за памперсите

  • 1 773
  • 49
  •   1
Отговори
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте Марти е на осем месеца и около 8500кг.от две седмици насам всяка сутрин се буди буквално опишкан до ушите.ползваме pampers размер 4.вечер памперса не го сменям и пие много течности дали е от това....а ако мина на следващия размер....или да сменя марката....  newsm78та каква полза от памперса ако всяка сутрин ще е мокър питам аз.... #Cussing out #2gunfire

# 1
  • Мнения: 603
Йоанна е на 5 месеца и е 8,500 кг. и вече сме на 4+. С 4+ не сме имали проблем до сега. Освен това, пиенето вечер на много течности си казва думата. Бебе Йо не пие течности вечер и сутрин памперса й е сух (почти). Пробвай да купиш няколко от по-големия номер и ако и той пропуска - смени марката. Много майки са доволни от Кан- бебе и от Либеро. Сега разнообразие да искаш. Peace

# 2
  • Мнения: 772
при момченцата май този проблем е по-голям.аз купувам два вида памперси-канбебе за през деня и либеро за през ноща и когато излизаме на по-дълга разходка Peace

# 3
  • Мнения: 1 986
  Аз съм доволна от Кан бебе-пробвай с тях Peace

# 4
  • Мнения: 2 677
Синът ми е на 6 месеца и на последната консултация беше 8550. Все още му слагам Pampers 3 и никога не се е подмокрял.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Пробвай с Либеро или Хъджис, те имат ластици на кръстчето и до сега не са ми пропускали в тази посока, за разлика от Памперс. За сметка на това веднъж ми се случи да пуснат от към крачетата. Кан бебе не съм ползвала, но съм чувала само добри отзиви. За размера не знам 8500 си е точно за 4-ка, но пък може да опиташ с 4+.

# 6
Моята дьщеря сьщо пие много течности и затова през ноща и слагам по-голям размер/следващият номер/.Правя го от доста време и не сьм имала проблем.ОПИТАЙ!

# 7
  • Мнения: 5 393
Или вземи следващия размер(4+) или пробвай да смениш марката.

# 8
  • Мнения: 4 621
Най-добре смени марката Peace

# 9
  • Мнения: 2 019
време ви е за следващия размер

# 10
  • Хасково
  • Мнения: 726
пробвай с либеро- нито един път не сме имали пропуснал памперс. А и размерите си отговарят много точно.

# 11
  • Мнения: 3 499
  Аз съм доволна от Кан бебе-пробвай с тях Peace
И аз. Смених Памперс преди около месец, защото пропускаше акито отдолу на крачолчето. smile3515 Кан бебе са  newsm10

# 12
  • Мнения: 5 362
  Аз съм доволна от Кан бебе-пробвай с тях Peace
Peace И аз.

# 13
  • Мнения: 215
Моето хулиганче на 6 м беше 8,500 и е на 4-памперси, всяка сутрин го преобличам, защото е подгизнал. Но вече свикнах...  Wink. Просто памперса не издържа, а нощо време не ставаме и не го преобувам.  Hug Не зная дали при момиченцата проблема не съществува, но това не е болка за умиране.   Wink

# 14
  • Мнения: 2 381
В началото взимах на "Pampers".Но попаднах на фалшива партида.Оттогава ползваме само "Libero".Пробвай друга марка или следващият номер на "Рampers".

Общи условия

Активация на акаунт