Записахме първолака

  • 686
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 142
И съм много щастлива.
Цял месец слушам ужасии от сорта на 3 дни преди  деня за записване висене в училището и тям подобни и бях изтрещяла.
Слава богу, баща му свърши страхотна работа - отиде сутринта в 5, аз отидох като заведох Иво на градина в 7 - беше 9ти в списъка. Като отвориха в 8, записахме се за нула време и то за английската паралелка (закъдето беше драпането). Баща му остана с мен до края, защото се появявали разни дето се карали за списъци и не знам си какво, да не стане сакатлък.
Сега през юни е класирането и финалното записване, но класирането се прави по входящия номер на молбите, така че би трябвало английския да ни е сигурен.
Много съм доволна и щастлива, защото за пореден път се убедих, че въпреки, че между нас нещата не вървят, винаги мога да разчитам на него, това ме изпълни с невероятно спокойствие.
Истината е, че не се бях чувствала толкова добре от месеци и ми се искаше да го споделя с вас (няма само мрънканиците ми да слушате я  Mr. Green )

Хубава седмица на всички!!!

# 1
  • Мнения: 1 731
Много съм доволна и щастлива, защото за пореден път се убедих, че въпреки, че между нас нещата не вървят, винаги мога да разчитам на него, това ме изпълни с невероятно спокойствие.

Уау, страхотна новина!
Браво на таткото. Все така да ви подкрепя, когато имате нужда.
Детенце да се чувства обичано и спокойно!

# 2
  • Мнения: 2 863
За мрънкането ти казах- мрънкай си:)
За таткото- Браво- ако успеет да запазите тези отношения по между си,  живота на всички ви ще е много по лесен, което ти пожвлавам от сърце.
Аз само не разбрах и за училищата ли се виси в София, щото аз мислех че  само за детските градини????

# 3
  • София
  • Мнения: 17 142
О, да, виси се. При това става въпрос не за някое елитно училище, а за Люлин.
Вярно, в Люлин то е най-желаното и с най-добра слава, особено английската паралелка, та за там е бутаницата.
Иначе от съседните училища дори идваха да ни агитират да се записваме при тях.

# 4
  • Мнения: 2 863
ами кой ще ти го взима от училище или има занимални?

# 5
  • Мнения: 9 990
Бърди-не се притеснявай-за малчовците от значение е училището след 7 клас.До тогава е важна учителката/ класната/Радвам се, че сте се справили, дано все така да е и на есен-с песен!  bouquet

# 6
  • Мнения: X
Много съм доволна и щастлива, защото за пореден път се убедих, че въпреки, че между нас нещата не вървят, винаги мога да разчитам на него, това ме изпълни с невероятно спокойствие.
Да, може би това е най-важното. Друго е да не сам в отговорността.  Peace
Все така напред.   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 17 142
ами кой ще ти го взима от училище или има занимални?


Има занимални, но ние ще се пробваме с една баба-бивша учителка, която събира 2-3 деца и ги взима от училище и ги води у тях - има добри отзиви за нея.

# 8
  • Мнения: 5 299
Много хубави новини Grinning

Страхотно е, че можеш да разчиташ на таткото

# 9
  • Мнения: 1 023
в новините казаха, 4е записаните първолаци сега - са невалидни - демек у4илищата нямат параво към настоящия момент да записват у4еници. не били излезни нам-кви -си нормативни и пр наредби и одобрения.
та имай едно наум и проверявай по-на4ести4ко, бърди.

# 10
  • Мнения: 4 406
е, нали директорите са поели ангажиминт, като са приели досега определен брой деца... все ще намерят как да ги включат в списъците, когато излязат дълго мъдруваните наредби.

# 11
  • София
  • Мнения: 17 142
Ами да, то сега се води заявяване на желание. После на 5.06 излиза класирането (което е по входящ номер  Laughing ) и после е записването - затова зора беше сега, че който по-напред заяви, той ще се класира (за английската паралелка)  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт