КОЗМЕТИКА С МАРКА DAX

  • 990
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Момичета, позната ли ви е тази марка полска козметика? И ако сте ползвали продуктите й, споделете впечатленията си.
 Интересува ме най-вече основата за грим със силикон и кашмир.

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За първи път чувам тази марка,но ще ми бъде интересно да прочета мнения.Каква е средната цена на тази козметика?

# 2
  • Мнения: 170
Ами въпросната основа за грим е 30.00 лв., антицелулитен крем - 45.00 лв., но има много продукти и не съм се интересувала. Основата буквално ми я навираха в ръцете - запълвала и изглаждала всичко по лицето, кожата ставала невероятна и т.н., но тъй като вече имам горчив опит с подобни покупки, устоях на напъна и чакам  мнение.

# 3
  • Мнения: 59
Аз като прочетох щях да падна от смях. Сметнах че става въпрос за Дакс : най-големия борсов индекс на Германия:) Иначе по темата не съм чувала за козметика с такова име. Знам че най-известната и масова полска козметика е с кози на опаковките но пък и забравих името... леле днес съм супер разсеяна...

# 4
  • Мнения: 6 958
Ами въпросната основа за грим е 30.00 лв., антицелулитен крем - 45.00 лв., но има много продукти и не съм се интересувала. Основата буквално ми я навираха в ръцете - запълвала и изглаждала всичко по лицето, кожата ставала невероятна и т.н., но тъй като вече имам горчив опит с подобни покупки, устоях на напъна и чакам  мнение.

Никога не съм я чувала  Rolling Eyes Обаче е доста скъпа  Confused Какво производство са продуктите?

# 5
  • София
  • Мнения: 7 766
Намерих им сайта - http://www.dax.com.pl/ .

Но като гледам, и аз не съм ги чувала никога.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
Твърде скъпа за полска козметика, при цялото ми уважение към тази тяхна индустрия.

Общи условия

Активация на акаунт