Какво да хапва

  • 622
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 729
Моника е на антибиотик и от него получи разтройство.Какво мога да и приготвя за ядене освен картофено пюре.Засега пие само кис.мляко и не иска друго но не ми идва и на мен на акъла какво мога да и дам.Снощи хапна и малко банан-знам че той запича(ако не се лъжа).  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 701
Запичащи храни са ориз, ябълка, морков /не винаги/... Можеш да ги комбинираш за разнообразие.  Peace

# 2
  • Мнения: 950
Ябълката не винаги запича - при нас действа разхлабващо.

# 3
Когато ние имахме разтройство спрях всякакви сокове и плодове.Варях ориз около 20 мин и после и давах водата да я пие.Имаше ефект.Мисля че сиренето и сухара също имат запичащ ефект ако си захранила с тях Thinking

# 4
  • Мнения: 120
Пюре или чай от шипки,грис,кус кус Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 522
За оризова каша се сещам аз. Нали по принцип оризът запича. Аз лично приготвям в къщи и пюре на основата на ориз, варя го в повече вода докато омекне и се разкашка. Прибавям зеленчуци, сварени тиквичка, морков и пасирам. Давам го за обяд.

# 6
  • Мнения: 4 621
Ориз, морков, сухар са подходящи при разтройство. Не давай млечни продукти и мазнини Peace

# 7
  • Мнения: 3 500
Пюре, съдържащо шипки /има едно на Хип - шипки, ориз и ябълки/, пюре от моркови, сок от моркови, пюре ябълки и моркови. Всички те запичат. Винаги давам сок от моркови /или пюре/, когато Моника е с разстройство. Освен това й разтвори половин Ентерол /прахче от 250/ във водичката. Ще се оправи за нула време. И мажи дупето да не се подсече.

# 8
  • Мнения: 560
Знам, че дренките силно запичат, но не знам дали може на бебоци да се дават. Има и една каша на Хумана, която е специално за деца с разтройство. Във Фантастико със сигурност съм я виждала. В Била също.

# 9
  • Мнения: 772
ще добавя боровинките.има ги като пюре и с извара

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Има Лечебна Хумана с вкус на банан. Приготвя се за шише - като АМ, но без мляко или като каша. Много е вкусна и спира разтройството много бързо.

# 11
  • Мнения: 1 183
Моника е на антибиотик и от него получи разтройство.Какво мога да и приготвя за ядене освен картофено пюре.Засега пие само кис.мляко и не иска друго но не ми идва и на мен на акъла какво мога да и дам.Снощи хапна и малко банан-знам че той запича(ако не се лъжа).  newsm78
За банана съм чела,че разхлабва а незапича.

# 12
И ние бяхме така.Давах вместо вода чай от шипки и 1-2 пъти на ден сок от морков.

# 13
  • Мнения: 398
Ориз, морков, сухар са подходящи при разтройство. Не давай млечни продукти и мазнини Peace
newsm10

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294
Има Лечебна Хумана с вкус на банан. Приготвя се за шише - като АМ, но без мляко или като каша. Много е вкусна и спира разтройството много бързо.
И също на Милупа  Peace
И мисля, че киселото мляко не е препоръчително за консумация при разстройство

Общи условия

Активация на акаунт