Пречистване на организма?

  • 115 898
  • 128
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 802
Може ли някой да ми каже, начин за цялостно пречистване на организма, освен гладуване?

Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Бирена мая. Знам, че действа точно пречистващо на организма. Мъжа ми като я пиеше се беше изринал целия- докторите обясниха, че тялото изхвърля токсини даже чрез кожата и заради това са пъпките.

# 2
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Преди години една рускиня беше ми казала,че активният въглен прочиствал организъма.Прави се един път в годината:взема се една опаковка активен въглен(вътре има 10 таблети) и всеки ден се дъвче по една(нищо особено,няма вкус).Та това е.И аз го направих.Е,незнам дали е имало ефект.Нямам нещо особено,по което да съдя за ефект.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Пий отвара от коприва Peace

# 4
  • Мнения: 656
Според мен зависи от какво искаш да се прочистиш. На мен ми се е случвало да се "прочиствам" с кисело мляко, но това ми дойде отвътре - ставаше ми лошо само като погледнех някоя манджа. Изкарах 2 дена на кисело мляко и от време на време по някоя дребва сладка. На третия ден вече можех да гледам храна и да си ям нормално.
Ако си послушаш организма - той сам може да ти каже отк какво има нужда.

# 5
  • Мнения: 3 146
Не че е гладуване, но може и така да се разбере. Ами, например, ядене всеки петък (просто 1 ден от седмицата) само на един вид плод. Може и цяла седмица само на пловоде. Пиенето на прусно мляко също действа така.

# 6
  • Мнения: 753
denoxinal, комбинация от билки: хлорела(вид водорасло), витамин С, бял трън, пектин, репей, зърнастец, глухарче, детелина, чесън

по 1 таблетка с храната, 1 месец, много съм доволна, не е подходящо за бременни и кърмещи майки

# 7
  • Мнения: 3 146
Tigercheto, това не го ли рекламират в момента? Скъпо ли е? По-добре се чувстваш, така ли?

# 8
  • Мнения: 753
незнам дали го рекламират, сестра ми пи и ми го препоръча а тя на тема отслабване е луда, аз не съм, само за пречистването да, да много съм доволна, купувам го на 13.78лева, незнам дали е скъпо, но е за 1 месец.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Може ли някой да ми каже, начин за цялостно пречистване на организма, освен гладуване?
Няма такова. Цялостното прочистване е сложен и продължителен процес, свързан с доста глад и други процедури.
Иначе има много начини за частично пречистване.

# 10
  • Мнения: 3 146
Мерси, Tigercheto, не е чак толкова скъпо, щом има ефект!

Мисля, че всъщност РЕНИ е най-права! Peace

# 11
  • Мнения: 753
е разбира се но тя не иска да гладува, аз съчетах деноксинала с постене, така че съм доволна, немога да гладувам а искам да се чувствам добре, за мен пости + билки е ок решение, всичко е индивидуално разбира се, имам приятелка от 40 дни само ориз яде, със всичко, и си върна предишните килограми, през 1, 2, 3 часа, когато и се яде само ориз, свали 9 килограма, аз издържах 3 дена и още сънувам ориз Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 3 146
Да, и според мен постът плюс билки е най-добрият вариант! Peace

# 13
  • Мнения: 1 802
Благодаря ви момичета!   bouquet
Не искам гладуване, защото съм го правила досега 2 пъти в живота си, вярно пречиствам се, но и много отслабвам, а аз не искам да слабея повече  Simple Smile
Иначе, съдя че имам нужда от пречистване, защото напоследък ми се гади по цял ден и нямам кой знае какъв апетит, по скоро отвращения от някой видове храна. Предпочитам да хапна нещо сухичко набързо и така ...  Simple Smile
Дали сте ми много идеи   bouquet ще си избера някой от тях!

Бъдете здрави!  Hug

Приятна вечер на всички ви!  Hug

# 14
  • Мнения: 753
искам да те предупредя че деноксинала е хранителна добавка, трябва да ядеш нещо и след това я приемаш, не е хубаво в никакъв случай на гладно, поне така пише..успех....постите също помагат, 1 седмица без месни продукти също освежава...успех

Общи условия

Активация на акаунт