Ужасно много кърма

  • 318
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 622
 ooooh! всеки с проблема си. Кърмим се с цедене, успявам да го излъжа нощем да суче. Сигурно съм си докарала още от началото хиперлактация, но напоследък вече става ужасно- цедях  се по 5 пъти дневно, колкото да ми омекнат гърдите- не докрай- и резултатът никога не е под 300-350мл.Отделно от това той се храни и по 2-3 пъти нощем. Да огранича цеденетата не мога- препълват ми се гърдите почти на 2 часа и се започват болки, "течове"  Rolling Eyes... Ограничих течностите, не стимулирам по никакъв начин, не изцеждам докрай- вече не знам какво да направя-вече 4-ти месец ми тежи това постоянно притесняване къде и по  за колко време излизам, ставане през нощта да се доизцедя. Във фризера вече нямаме място. Как да си намаля кърмата?  Blush
P.S. И моля за координати на банката за кърма, защото ми е съвестно да хвърлям.

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 13:13 от Елито

# 1
  • Мнения: 259
Здравей!

Аз също се изцеждам и давам в шише и също имам доста кърма, но не чак толкова.../сутрин изцеждам между 300 и 400мл като го кърмя през нощта/ , а през деня между 100 и 200мл/.
Малкият така яде, че винаги имам - доволна съм от количеството.
И замразявам.

Аз говорих с  д-р Русинова /от банката за майчина кърма/, но цените за изкупуването според мен са много ниски: 9лв за литър кърма ако я занесеш до банката и 7лв, ако те идват у вас да ти я вземат.

Ето ти и координати: 8 22 30 07 /на този говорих с д-р Русинова, може направо на него да звъннеш/ и 8 28 15 10, 8 22 09 30.
Ето и сайта: www.bankazamaichinakarma.hit.bg

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 18:48 от snejanka99

# 2
  • Мнения: 2 616
Опитай с чай от магданоз или салвия, намалявал кърмата, четох го в "Книга за кърменето" на Хана Лотроп

Общи условия

Активация на акаунт