А аз токущо съобщих на майка си, че мъжа с който живея ..........

  • 3 311
  • 33
  •   1
Отговори
А аз токущо съобщих на майка си, че мъжа с който живея и за който знаеше че е по-малък от мен е бил женен и има дете! И се разплаках, че го криех от нея беше ме страх как ще го приеме! Но тя го прие много добре, изобщо не очаквах, че ще ме подкрепи при положение, че тя го познава още от самото начало, но не знаеше истината!И сега да ви кажа много ми олекна, цяла година криех от нея за това! Сега остава да видя как да го съобщя и на баща си, той е  по-серт! Майка ми ме посъветва да изчакам!
 Вие как бихте постъпили в такава ситуация, като моята и случвало ли ви се е и как го поднесохте на родителите си?

# 1
  • Мнения: 8 999
Аз не разбрах - родителите ти ли ще живеят с този мъж, или ти? Никога не ми се е случвало да търся одобрението на мама и тате, когато въпросът касае личните ми и интимни контакти с противоположния пол.

# 2
  • Мнения: 251
Радвам се, че майка ти те е подкрепила. Надявам се баща ти също. Успех  Peace А и в случая не виждам нищо лошо  Wink

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Една пълнолетна жена едва ли трябва да търси разрешение от овдителите си с кого да се обвърже  Thinking
Все пак е добре, че на теб ти е олекнало ....

# 4
  • Мнения: 1 120
предполагам,че тя не е търсила тяхното одобрение,иначе не би била толкова време с него.просто се е притеснявала за тяхната реакция и развитието на отношенията м/у тях и ''младото семейтво''.
щом майкати е казала да почакаш още малко,почакай.не е ли по-добре самата тя да го обработи малко,преди ти да съобщиш новината  Thinking по-добре отколкото да му дойде като гръм от ясно небе

# 5
  • Мнения: 811
Това, че е пълнолетна, няма нищо общо с това, че не иска да си разваля отношенията с близките  Simple Smile
Аз да кажа, че по принцип на лъжата краката са къси. Така че и да кажеш и да не кажеш на баща си, той може и сам да узнае по някакъв начин. По-добре да му се обясни, пък и да се сърди - ще му мине  Wink Все пак живота си е твой!

# 6
  • Мнения: 4 621
Никога не съм търсила одобрението на родителите ми за човека до мен. Смятам, че в моите лични отношения нямат право да се намесват близки и роднини, било то и родителите ми. Мъжът ми също има предишен брак и дете и този факт засяга единствено него и мен.  Peace

# 7
  • Мнения: 3 537
Бих и казала от самото начало. Grinning

# 8
  • Мнения: 817
Според мен е напълно нормално да се притесняв как ще реагират родителите и.

# 9
  • Мнения: 945
Не zнам кой прав, кой крив, но на мястото на тоzи мъж аz не бих останала с теб... За мен това е покаzно колко много го цениш ТИ. А родителите ти ще умрат един ден, но тоzи, който ще сяга в едно легло с теб до края на дните ти никога няма да zабрави, че си го смятала zа човек втора ръка.

Върви и кажи на баща си, няма да умре от таzи новина...

# 10
  • Мнения: 3 447
Не zнам кой прав, кой крив, но на мястото на тоzи мъж аz не бих останала с теб... За мен това е покаzно колко много го цениш ТИ. А родителите ти ще умрат един ден, но тоzи, който ще сяга в едно легло с теб до края на дните ти никога няма да zабрави, че си го смятала zа човек втора ръка.
Да бе, да... прекалено много сериали  Tired Нито знаеш какви са й отношенията с родителите, нито нищо. Някои хора са по-консервативни от други. И защо реши, че го е смятала за човек втора ръка?

# 11
  • Мнения: 945
Защото ако мъжът ми се срамува от мен, бих се чуствала като човек "втора ръка".

# 12
  • Мнения: 1 425
Не zнам кой прав, кой крив, но на мястото на тоzи мъж аz не бих останала с теб... За мен това е покаzно колко много го цениш ТИ. А родителите ти ще умрат един ден, но тоzи, който ще сяга в едно легло с теб до края на дните ти никога няма да zабрави, че си го смятала zа човек втора ръка.

Върви и кажи на баща си, няма да умре от таzи новина...
Няма нужда да чупи стени с глава. Понякога е добре човек малко да изчака за да свичкат другите с някоя идея, особено ако тези други са по-възрастни хора.
А има и още една гледна точка - тоя мъж може да сяда на едно легло с теб до краяя на дните си, ама може и след 2 години да не го помниш кой е бил. Всичко става - веднъж вече се е развел, откъде си сигурна че нямя да се случи пак (дано не се случва, но е възможно)?
А майка ти и баща ти и баща ти са ти МАЙКА и БАЩА до края на живота си.
Това че жената е изчакала за да им съобщи някой неща които може да приемат добре изобщо не значи че смята мъжа за втора категория. Тя ако смяташа така изобщо нямаше да седи при него.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 175
Браво, Пантер. Страхотно мъжко изказване! Родителите са ти родители цял живот.  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 447
Няма нужда да чупи стени с глава. Понякога е добре човек малко да изчака за да свичкат другите с някоя идея, особено ако тези други са по-възрастни хора.
А има и още една гледна точка - тоя мъж може да сяда на едно легло с теб до краяя на дните си, ама може и след 2 години да не го помниш кой е бил. Всичко става - веднъж вече се е развел, откъде си сигурна че нямя да се случи пак (дано не се случва, но е възможно)?
А майка ти и баща ти и баща ти са ти МАЙКА и БАЩА до края на живота си.
Това че жената е изчакала за да им съобщи някой неща които може да приемат добре изобщо не значи че смята мъжа за втора категория. Тя ако смяташа така изобщо нямаше да седи при него.
Точно така.

Общи условия

Активация на акаунт