Какво мислите за голямата разлика в годините?

  • 1 092
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Какво мислите за голямата разлика в годините?
Визирам от 15 години нагоре.
До време ли е безметежието и любовта? Това, че единият остарява пръв влияе ли на връзката или всичко е индивидуално и не годините, а духа на човека в важен?
Има ли някой такава връзка - с мъж много по-голям? Споделете впечатления.

# 1
  • Мнения: 1 120
всичко е много относително.разликата м/у родителите ми е 15г. разбират се страхотно.винаги е имало уважение и разбирателство в семейството.не казвам,че сме били идеалното сем. и при нас е имало скандали за битовизми,но нещата са се оправяли.
баща ми е по-големият в случая,но понякога си мисля,че е дори 15 години по-малък от майка ми  Joy
казват,че мъжете съзрявят по-късно от нас.е,тогава годините се уравновесяват.

# 2
  • Мнения: 251
Всеки решава сам за себе си. Имам познати с голяма разлика и се разбират чудесно. Аз например не бих се обвързала с 15 год. по-голям от мен. Ама човек знае ли какво ще му се случи  Thinking

# 3
  • Мнения: 3 334
Всеки решава сам за себе си. Имам познати с голяма разлика и се разбират чудесно. Аз например не бих се обвързала с 15 год. по-голям от мен. Ама човек знае ли какво ще му се случи  Thinking

на същото мнение съм! Peace

# 4
  • Мнения: 263
Според мен има и изключения, но в общия случай "хармонията" е за кратко и всичко завършва силно болезнено и за двете страни накрая!

# 5
  • Мнения: 3 537
Всеки има право на избор,но лично на мен не ми допада.

# 6
  • Мнения: 817
Нашта е 10, но да си призная не виждам разлика дали 10 или 15.
Според мен ще има много гледни точки по въпроса.Лично аз се обвързах с такъв мъж ,защото вече беше олегнал ,ссъс стабилен бизнес и доходи ,даваше ми спокойствие и сигурност ,като същевременно може да си говориш с такъв човек на много повече теми защото има по -богат житейски опит и т. н и тн.
Лично аз предпочитам голямата разлика , а и така мъжът ,поне според мен оценява много повече младата си жена............ .А и имайки предвис ,че повечето жени визуално се състаряват по-рано от мъжете си и ако е малка разликата............. Tired

# 7
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
 За любовта граници няма.smile3521

# 8
  • Мнения: 6 991
15- 20...иди-дойди, множко са...ама като се харесват и ако намират общи неща помежду си, добре...Обаче в моя форум имаше тема - тя на 20, той на 60  Shocked Ей това така и не го разбрах. Няма ида го разбера, честно казано. Може би защото гледам нещата от ситуация на 1 месец разлика Joy

# 9
  • Мнения: 1 671
Ами гледам толерантно на тези неща - с мъжо разликата ни е 10 години  Embarassed . Като се запознавахме ме излъгаха, че е по-млад от мен и аз се вързах. И досега годините не му личат. Е, ако е с къси панталони и тениска.   Embarassed И 20 години да ни беше разликата, пак щях да го обичам по същия начин. Хич не ми пука какво мислят околните. Като ме питат защо се ожених за него съм се научила да казвам "Ами за парите, вие не знаете ли!" . Много се забавлявам с реакцията на околните! За любовта граници няма!  Peace

# 10
  • Мнения: 5 313
Всеки решава сам за себе си. Имам познати с голяма разлика и се разбират чудесно. Аз например не бих се обвързала с 15 год. по-голям от мен. Ама човек знае ли какво ще му се случи  Thinking
Peace Peace Peace

# 11
  • Мнения: 498
Имам прекрасна и хармонична връзка с мъж по-голям от мен с 19 г. Важно е да знаеш какво искаш и очакваш от човека до себе си. В началото и ние имахме съмнения, че връзката ни "няма бъдеще в бъдещето", но така сме вече 10 г. и не сме се изчерпали, слава богу.

# 12
  • Мнения: 1 925
Нашата разлика е 17 години, според мен всичко зависи от характерите на отдлените хора. Има хора, които на 40 разсъждават и имат опит като 17 годишни, така че всичко е индивидуално  Peace До сега не сме имали някакви разногласия, които са визирани на възрастта, а напротив всеки извлича най-доброто от другия. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 12 551
Имала съм връзка с мъж по-голям от мен с 26 години. Единственото, което мога да кажа, че проблеми, породени от тази разлика НЕ сме имали!

# 14
  • Мнения: 4 555
Напоследък имам много странни сънища. Явно от хормоните.
Тази нощ сънувах един приятел на баща ми, който винаги ми е бил олицетворението за мъж, за който бих се омъжила без да се замисля  Joy
Не на сериозно, разбира се, но има нещо романтично в това, без съмнение.

А хората щом се разбират и обичат, няма никакво значение каква им е разликата. Има такива с идеална според статистиката разлика, които се изпокарват и избиват за нула време.

Общи условия

Активация на акаунт