Това пък какво е?

  • 452
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Аз да питам за хапването на моя младеж. Ние сме изцяло на кърма, храним се на поискване общо взето, обаче от два дни малкият яде като за световно и после повръща, нали уж не можело да преяде с кърма, това пък какво е? На какво се дължи това? Държа да отбележа, че когато ми отпусне гърдата и имам възможност го оригвам, докато се храни, ако не пусне, след като се нахрани и въпреки това повръщаме. Какво да правим?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Гладен е човекът... някой път като сучат по-лакомо, поемат повече въздух и после заедно с него излиза малко мляко наобратно.
Спокойно. Няма какво да правиш. Кърми си - може би можеш да пробваш да е по-начесто, за да не е толкова гладен, или пък - да го оригваш няколко пъти по време на кърмене... но надали е тревожно.
п.с. лентичка не виждам - днес нетът ми е почти умрял... колко беше голям?

# 2
  • Мнения: 2 467
Мис Бу ти е отговорила  Peace Моята лакомница така връщаше до 6 месец. иНи оригване помагаше, нищо.

# 3
  • Мнения: 927
И при нас беше така- Тарик повръщаше до 5-и месец. Не го смятах за проблем. Спря от самосебе си.

# 4
  • Мнения: 2 616
.....
п.с. лентичка не виждам - днес нетът ми е почти умрял... колко беше голям?

Na 3 sedmici sme

# 5
  • Мнения: 541
Бу ти е отговорила изчерпателно, само да кажа че Борис все още понякога повръща мляко при оригване, въпреки че е голям /виж лентичката/

# 6
  • Мнения: 59
И Александър докъм третия месец се случваше да повръща доста често, след като лакомо се е насукал. Няма място за притеснение, ще отмине.

# 7
  • Мнения: 1 353
За мен преяжда. Лакомото си е лакомо. При нас беше същото до към 4 месец

# 8
  • Мнения: 2 616
Аз си мислех, че е свързано с пръстенчето на хранопровода, обясниха ми, че не му бил още съвсем развит, това по повод постоянното ни хълцане, та се притеснявах дали всичко ни е наред и да не би аз да го прехранвам нещо, де да знам. Сега съм по-спокойна де, благодаря   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 896
Мойта маймуна на месец и половина стигаше до 200 гр на хранене понякога (щото имам кантар и мерех) - надуваше се като кърлеж и после коригираше количеството с връщане.  Не е проблем, наистина има връзка и с пилорчето на стомаха, ще отмине.
Тогава все още имах лека хиперлактацийка аз и си мисля че може да е тимал нужда да стигне до малко по-задно мляко, ама знам ли го. Наддаваше си нормално, без ексцесии в никоя посока, и си му мина постепенно и лудото сукане като невидял, и повръщането.

# 10
  • Мнения: 483
Защо да не може да преяде с кърма, може! И моето бебе понякога преяжда и връща, но по малко.

Общи условия

Активация на акаунт