Пюрето от моркови и ябълки - плодово или зеленчуково?

  • 3 601
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 978
Здравейте момичета,
Искам да Ви питам за пюрето на Hipp моркови с ябълки дали е плодово или зеленчуково? Може ли с него да се замести следобедното хранене с АМ? Благодаря Ви

# 1
  • Мнения: 27 524
Да ти кажа честно - няма никакво значение какво е. На този етап това пюре се предлага за захранване!

По принцип не замества млечно хранене. Даваш определено количество и дохранваш с АМ.

Иначе е и плодово, и зеленчуково.
Такива комбинации май се предлагат основно само от български фирми. Поне на чужди аз не съм срещала подобни.

# 2
  • София
  • Мнения: 978
Благоадя Блонди, питах защото ми е любопитно?
Пюретата на Hipp не са български.

# 3
  • Мнения: 390
В брошурата на ХИП се води при плодовите пюрета-явно има защо и предполагам че в такъв случай няма да заместваш хранене.Чудно ми е и на мен от тия комбинации,ама явно от ХИП така са решила-да ги слушаме. Peace

# 4
  • Мнения: 1 986
 Да,и аз гледах в брошурата на ХИПП,че го водят плодово-по-добре избери нещо по-солидно за заместване на хранене Wink

# 5
  • Мнения: 231
Ябълка и морков си е плодово, не само на Хипп, но и на Ганчев. Аз го давам вместо сок, а не замествам хранене.

# 6
  • Мнения: 4 621
Плодово е  Peace

# 7
  • Мнения: 1 701
Ако капачката е червена - плодово, ако е зелена - зеленчуково!  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 390
Ако капачката е червена - плодово, ако е зелена - зеленчуково!  Mr. Green
Joy

# 9
  • Мнения: 3 499
Плодово-зеленчуково. Въпросът ми е много странен /използвам тази дума, но ми идва друга наум/. Ябълката всички знаем, че е плод.Морковът всички знаем, че е зеленчук. Тогава какво ли е пюрето от ябълки и моркови?  ooooh!

# 10
  • Мнения: 27 524
Тук няма на Хип такива комбинации  Thinking

# 11
  • Мнения: 1 701
Плодово-зеленчуково. Въпросът ми е много странен /използвам тази дума, но ми идва друга наум/. Ябълката всички знаем, че е плод.Морковът всички знаем, че е зеленчук. Тогава какво ли е пюрето от ябълки и моркови?  ooooh!
Въпросът ти ми звучи като изпитване от учителка...  Joy

# 12
  • Мнения: 1 483
Каквото и да е това пюренце,но не мисля,че ще засити бебето(специално моето),ако с него заместя храненето Whistling

# 13
  • Мнения: 390
Абе то е ясно че има плод има и зеленчук...ама питането е какво пюре е-ми чисто и просто се води към плодовите към списъка на ХИП-сега-ми да ги питаме тях пък знаят ли какво е ябълката или моркова.Че ние знаем-знаем-не мисля че и момичето задало въпроса не го знае Laughing
Хм,ми Блонди-да ти кажа почвам да се съмнявам в този ХИП,щом там няма такива комбинации newsm78То в България кое ли е оригинално.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Ако капачката е червена - плодово, ако е зелена - зеленчуково!  Mr. Green
Joy
Кое е смешното....точно така е  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт