Помощ мравки.........

  • 3 340
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Снощи открих с ужас въру бюрото на синът ми мравки-после, по леглото ,по земята.....................Моля ви мили мами Praynigкажете ми какво да ги правя?
Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
# 2
  • плевен
  • Мнения: 1 249
И нас от време на време ни"връхлитат"такива години.Много съм доволна от Райд спрей.

# 3
  • Мнения: 4 490
Аз си купих българска отрова, за 2 лв, от сергия с битова химия. Малко шишенце е, като тези, с разтворите за инжекции (егати обяснението Rolling Eyes). Разтваря се във вода и пръскаш. Хубаво е децата да са излезли, докато пръскаш или да излезтее веднага след това. При мен ефектът беше мигновен, това беше миналата пролет, оттогава няма. Сега виждам само от време на време по тръбата на парното в кухнята да пълзят към горния или долния етаж, но ордите ги няма, определено. Другото, което е - не внасяйте храна в стаите, иначе спасение няма, особено ако сте в панелка. А ако съседите ви са свестни, най-добре напръскайте входа (с фирма), така е най-ефикасно. Че на моите съседи мравките не им пречат Rolling Eyes и сама се борих с проблема.

# 4
  • Мнения: 448
В на децата стаята също се бяха появили мравки и проследихме,че идват от прозореца-ние сме на 1 етаж и имаме асма.Тогава поразпитах и ме посъветваха да смеся боракс(използва се в строителството),мед и вода в равни количества и да сложа сместа на мястото,откъдето влизат.За отрицателно време изчезнаха(в една капачка от буркан сложих) и не се появиха отново.

# 5
  • Мнения: 1 149
Благодаря ви много момичета  bouquet

# 6
  • Мнения: 49
 От 3 години живея в къщата на моя приятел и всяка пролет има нашествие от мравки.
Онзи ден си говорих с майка му,  дали през всичките тези години е имало такова мравешко нашествие. Отговори ми положително..отначало се е мъчила да ги убива с какви ли не препарати и отвари...в последствие е прочела, че мравките са наши приятели  Peace и  до сега живеят в мир и разбирателство Simple Smile

# 7
  • Мнения: 258
Трябва да откриеш пътечката  и да я пресечеш с Веро  или нафта.

# 8
  • Мнения: 1 802
Пробвай да сложиш джоджен от където мислиш, че излизат. И изобщо където си решиш. Мравките бягат от миризмата на джоджен. Аз съм пробвала така, получава се!  Peace

# 9
  • Мнения: 823
Аз всяка година очертавам със специалните за тази цел тебеширчета.И цяло лято не се появяват.

# 10
  • Мнения: 1 877
Сипи сол на пътя им.

Общи условия

Активация на акаунт