питанка към раждалите в окръжна болница

  • 1 775
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Здравейте,
чудя се дали има раждали от вас в окръжна незнамсега как се казва тази болница и дали може ако си от софия да раждаш там?
Ще се радвам ако някой сподели мнение:))

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
Да може - в направлението ти трябва да пише Окръжна. По новия закон, дето вече не е толкова нов - пише, че с направление можеш да раждаш в която и да е б-ца в страната, стига тя да е държавна.
Аз раждах там и само суперлативи мога да кажа.

# 2
  • Мнения: 671
Може да с направление аз раждах там
Родилното отделение е малко когато аз раждах имаше само 2 легла в родилната зала и 2 в предродилната Не съв сигурно може да е ивало и друго предродилна
Аз съм страшно доволна от екипа и пак бих раждала там Grinning
А забравих болницата се казва Св. Анна

# 3
  • София
  • Мнения: 625
Аз също съм много доволна от Окръжна болница!

# 4
  • София
  • Мнения: 38 209
аз пък не съм доволна. Все още си спомням раждането там като кошмар и др.Жекова като главен участник в него.

# 5
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Една приятелка ражда там. Шили я без упойка и обезболяващи. Било кошмар , но се случила в ден, в който не слагали упойки. Те редували дните, защото им били кът  Twisted Evil

# 6
Аз също родих в "Св. Анна" и съм много доволна. Но може би както навсякъде зависи на какъв екип ще попаднеш.
Аз случих на чудесен акушер-гинеколог и ако решиме да имаме второ дете, без никакви колебания ще избера отново този лекар и тази болница!

# 7
  • Мнения: 596
Раждах там края на декември. Ужасно съм доволна! Пропоръчвам ти я горещо!

# 8
  • Мнения: 177
Az rodih tam seccio v kraia na oktomvri..Akusher ginekolog mi beshe doktor Bratoeva...strashno sym dovolna. Usloviata ne sa super, no rodilnoto otdelenie e malko i spretnato..Dokolkoto znam mojesh da rajdash tam s napravlenie.

# 9
  • Мнения: 240
още един въпрос, а дали трябва преди да влезеш да раждаш да ходиш там на консултация при някой доктор или можеш направо да отидеш да раждаш без уговорки......щото хичне съм на ясно с това:((Благодаря за мненията, а бебета при майките ли са или не?

# 10
  • Мнения: 639
Цитат на: logo5ka
Една приятелка ражда там. Шили я без упойка и обезболяващи. Било кошмар , но се случила в ден, в който не слагали упойки. Те редували дните, защото им били кът  Twisted Evil

Не вярвайте на всичко което чуете ! Навсякъде има упойки, слагат лидокаин локално, но за съжаление той не премахва 100% чувствителността, остава усещане за допир, натиск, усещането за преминаването на конците...който е шит с месна упойка знае за какво говоря! Ако те шият без никаква упойка болката ще е толкова силна, че ще изпадне жената в шок....защо ли обаче се чудя българката се опитва да привлече вниманието върху себе си като разказва за "ужасното нещо" и колко е горката нещастна, как я е боляло, обаче видиш ли тя е герой! Я се усмихнете и смело ! newsm44

# 11
  • Мнения: 177
Ako maikata e rodila normalno i donasiat bebeto v staiata sled okolo dva chasa, a na tezi rodili seccio im gi davat na tretia den sled operaciata( razbira se , ako niama uslojnenia i mogat da stavat za da gi hraniat)

# 12
  • Мнения: 669
Ами от една болница винаги ще има доволни и недоволни. Моята сестра ражда там при д-р Жекова и беше страшно доволна от нея, аз сега също ходя при нея - тя мисля че е там завежаща родилното отделение - и за сега от нея също съм много доволна  - мисля че някой беше написал за нея че не е доволен - но мнения различни.
Тогава на сестра ми , понеже беше нейна пациентка, беше във т.нар. ВИП стая със баня и тоаалетна и с три жени вътре - е не е лукс, но все пак ..............

# 13
  • София
  • Мнения: 2 157
Аз раждах там през лятото - страшно съм доволна. Имах уговорка с д-р Жекова и бях във ВИП стая.
Но най-хубавото на тази болница е, че не е голямо родилното отделение и опасността от инфекции е снижена до минимум. В големите болници все току изскочат разни коки.

# 14
  • София
  • Мнения: 250
Цитат на: mariiche
Ako maikata e rodila normalno i donasiat bebeto v staiata sled okolo dva chasa, a na tezi rodili seccio im gi davat na tretia den sled operaciata( razbira se , ako niama uslojnenia i mogat da stavat za da gi hraniat)


Чак на третия ден?! В смисъл три дена се стои в реанимация и чак тогава си виждаш бебето или на третия ден ти дават бебето за постоянно при теб?
И още едно въпросче към родилите секцио в Св. Анна - каква упойка ползват (спинална ли)? и доволни ли сте от следоперативните грижи - обезболяващи и т.н.
А, и още нещо да питам - като е планово секцио знаете ли колко преди термина или операцията се постъпва?

Общи условия

Активация на акаунт