Отговори
  • Мнения: 2 022
Моля, гласувайте в съвместната анкета на Сдружение Зачатие и СИ Банк, дори да нямате намерение да ползвате кредит за ин витро, но така или иначе то ви предстои или има вероятност да се наложи да прибегнете в бъдеще към асистирана репродукция. Вашите отговори ще помогнат за правилното разработване на нова и уникална кредитна линия, предназначена за хора с репродуктивни проблеми.

В централата на СИ Банк екип от банката и представители на почти всички репродуктивни центрове у нас, както и на фондация "Искам бебе"  и сдружение Зачатие  обсъдиха идеята за нова кредитна линия за ин витро. Дискутирано бе как как точно да стане, какви са тънките моменти, с какво може да се помогне групата на потенциалните кредитоискатели, как да се съкрати и облекчи пътя им и т.н.  Затова идеята бе да се направи тази анкета в интернет пространството.

Така ще помогнем на хората, които ще се възползват от този кредит, а той изглежда на първо четене много добър. Моля ви да гласувате, дори да нямате намерение да се възползвате от подобен кредит. Също така всякакви коментари, предложения и въпроси към банката ще бъдат посрещнати с разбиране.

Попълни анкетата

Благодаря ви!

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 08:31 от Cygnus

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Готово, участвах!
идеята е много добра

# 2
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Идеята наистина е страхотна! Благодаря Ви!

# 3
  • Мнения: 471
И аз гласувах. Идеята е хубава, дано условията да са приемливи и се възползват повече хора. Ние този месец ще теглим кредит за втората процедура инвитро.

# 4
  • Мнения: 4 324
Гласувах.
 
Идеята е страхотна, дано се осъществи.

# 5
  • до морето
  • Мнения: 494
И аз попълних анкетата и изпращайки адмирации към инициаторите
искам да изкажа някой препоръки.
1. Това е нов бизнес за Си Банк и мен би ме обидил факта, ако банката ми даде кредит за ин витро и не инициира или подкрепи инициатива за разгласата и подпомагането на разрешаване проблемите по стерилитета в семейството.
2. Нека когато разработва рекламната кампания за този продукт, банката не забравя, че това не е жилищен кредит, че тук чувствата са много специфични.
3. Хората ползватели на този продукт са изстрадали и въпреки всичко много силни личности и тяхната болка често е била експлоатирана от много институции. Оформете този кредит, като подарък за мен.
4. Може би ще е добре да се направи връзка с клиники и изявени специалисти и някаква част от документацията да не минава през потребителя, важно да усетя, че на някой му пука за мен. Омръзна ми да се спекулира с проблема ми, че не мога да забременя и да съм идеални потребитал на мед. ослуги, лекарства, а сега и на кредит.
Оставям мнението си отворено за дискусия, разработвам магистърска теза по подобен проблем и темата ме вълнува.

# 6
  • Мнения: 2 259
И аз гласувах.Идеята е добра,но дано и условията са добри!Успех на всички в процедурите тази година и дано само по един кредит ни де  наложи да теглим!

# 7
  • Мнения: 1 950
Идея е много добра, гласувах веднага Laughing

dushka, препоръките ти са много точни и адекватни Peace
Подкрепям изцяло! Laughing

# 8
  • Мнения: 547
Гласувах,с надеждата че СИ-банк наистина ще предложи добри условия с грижа към хората,за които е предвиден кредита и ще бъде коректна към тези свои клиенти.Имам предвид стабилни условия,които да са гарантирани за целия срок на кредита.Както знаем в повечето такива договори има някакви клаузи,които  подвежда клиента и ако не е юрист не може да се усети.Надявам се в Зачатие да има хора с юридическо образование,които ще се погрижат двойките с репродуктивни проблеми да не се окажат в капан.Идеята е добра,дано и намеренията на банката да са такива.Извинявам се за недоверието,просто ме е страх,че когато някой е толкова уязвим,колкото хората които се борят с безплодието,има дори лекари,които не са коректни и постигат печалби за сметка на тази болка,та какво остава за банкерите.

# 9
  • София
  • Мнения: 55
Идеята е страхотна.Гласувах.

# 10
  • Мнения: 1 247
СУПЕР Е Peace

# 11
  • Мнения: 939
Гласувах, но... все си мисля, че както обикновено, всеки се интересува как да вземе пари, а не как да даде, така че.... newsm78

# 12
  • Мнения: 4 700
Попълних анкетата. Дано да помогне.

# 13
  • София
  • Мнения: 242
Мисля, че анкетата не е само за този подфорум. Аз също гласувах и идеята страшно много ми харесва.  Peace

# 14
  • Мнения: 11 607
Гласувах... защото можех да бъда една от чакащите за ин-витро... защото утре на мое дете може да му се наложи ин-витро...защото искам това да помогне на възможно повече хора и да няма тест с една чертичка!

Общи условия

Активация на акаунт