Д-р Скочев - Окръжна болница Варна - цени при уговорка?

  • 2 834
  • 16
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 167
Здравейте. Можели някои да ми каже актуални цени при уговорка с д-р Скочев. Моята лекарка ме насочи към него за предстоящото раждане и ми предстои да ходя на преглед и да се договорим. Ще ви бъда благодарна ако ми отговорите.

# 1
  • Мнения: 170
Една приятелка ражда скоро при него за секцио му плати 400 лв.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И аз за толкова знам.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 841
Една приятелка ражда скоро при него за секцио му плати 400 лв.

Shocked айде беее

аз го попитах директно, колко ще ми струва и той ми каза 250 лв, толкова и платих, бях със спинална упойка, която не съм плащала допълнително, а не се поема от ЗК. За нормално раждане знам 300. На братовчед ми не е поискал нищо за нормално раждане, защото били "младоженци", а братовчедка ми плати също 250 лв за секцио с уговорка, със спинална отново

# 4
  • София
  • Мнения: 2 383
Леле, как директно си пишете цените.  Shocked

# 5
  • Варна
  • Мнения: 407
На мен не ми каза цена и аз му платих колкото аз реших.

# 6
  • Мнения: 170
Една приятелка ражда скоро при него за секцио му плати 400 лв.

Shocked айде беее

аз го попитах директно, колко ще ми струва и той ми каза 250 лв, толкова и платих, бях със спинална упойка, която не съм плащала допълнително, а не се поема от ЗК. За нормално раждане знам 300. На братовчед ми не е поискал нищо за нормално раждане, защото били "младоженци", а братовчедка ми плати също 250 лв за секцио с уговорка, със спинална отново


Обясни ми къде е логиката за нормално да плати 300  , а за секцио 250 .Нещо си се объркала , по принцип секциото навсякъде е по- скъпо

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Любопитно.  ooooh!
Щом имаш желание да плащаш на ръка на израждащия доктор, защо не говориш директно с него, а търсиш информация от непознати? Може би за собствено успокоение ли, как ли?
Аз пък не съм си уговаряла цена, но след рождението на Мая, му поднесохме каквото преценихме за благоприлично, в израз на благодарност.

И се сърдим, че били корумпирани докторите.. Ами да! Има пациенти, които се чудят колко да им дадат! Кой няма да взима, в такъв случай?

Да, възмутен съм.

П.П. Забравих да пожелая само приятни емоции и живо, здраво бебе!  Blush

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 10:43 от небесна красТавица

# 8
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
И аз ще раждам при него!Съвсем скоро!Но как да го попитам колко ще ми струва като не се знае нищо????Ами ако каже една сума сега,а се наложи секцио и някакви упойки????
Аз като родя смятам да го питам.Предварително не смятам,че е много редно newsm78

# 9
  • Мнения: 17 401
Любопитно.  ooooh!
Щом имаш желание да плащаш на ръка на израждащия доктор, защо не говориш директно с него, а търсиш информация от непознати? Може би за собствено успокоение ли, как ли?
Аз пък не съм си уговаряла цена, но след рождението на Мая, му поднесохме каквото преценихме за благоприлично, в израз на благодарност.

И се сърдим, че били корумпирани докторите.. Ами да! Има пациенти, които се чудят колко да им дадат! Кой няма да взима, в такъв случай?

Да, възмутен съм.

П.П. Забравих да пожелая само приятни емоции и живо, здраво бебе!  Blush

Ей, Краставичке, страхотно си го написала! Аз също се подразних на тези директни коментари за цени и т.н и  отговорих на ЛС на момичето. Така смятам за редно- тези неща не се коментират, обидно е най- малкото и грозно.  И все пак авторката не е виновна, притеснена е предполагам, та затова....

# 10
  • Мнения: 8 769
Еее, ама вие пък. Ами то не е тайна, че доФторите си искат. Като ги попиташ-казват си (не всички, ама някои).
Аз пък не ивждам нищо лошо да споделят хората какво са дали на лекарите-така тези, които не са ще могат да си направят сметката по-издалеко (това не значи че и те не бива да си питат лекарите).
КрасТавице, що заблуждаваш народя с тоз мъжки пол дето си го турила у профила си? Mr. Green

# 11
  • Мнения: 170
Еее, ама вие пък. Ами то не е тайна, че доФторите си искат. Като ги попиташ-казват си (не всички, ама някои).
Аз пък не ивждам нищо лошо да споделят хората какво са дали на лекарите-така тези, които не са ще могат да си направят сметката по-издалеко (това не значи че и те не бива да си питат лекарите).
КрасТавице, що заблуждаваш народя с тоз мъжки пол дето си го турила у профила си? Mr. Green

Напълно съм съгласна, че трябва да са наясно бъдещите мами , за да си направят сметката все пак.

# 12
  • Мнения: 17 401
Ами, Туфи, не е баш така. Едно е да си поиска доктора, а друго- сам да се натискаш да дадеш, за да ти се обърне внимание. От там пък после- такива били, онакива били лекарите....Това по принцип. Щото за раждане всеки дава и мълчи, дори да му поискат, но я да е за нещо друго- вдига се олелия веднага (да речем случая с хирурга от Пирогов).
И въпреки всичко, за уговорка се ходи поне месец по- рано. Ако питаш и ти кажат сумата, пак имаш време да си направиш сметката. НЕ знам.... аз нали съм от съсловието и го смятам това за обидно, вие може и да те си прави за себе си.
На д-р Скочев  може да се разчита и без да му се плаща- това мисля стана ясно вече.

ИЗвинявам се на авторката за отклонението, или ако с нещо съм я обидила!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
В тоз смисъл изглежда, че ако не ти стигнат пари няма родиш ли? Ми да, ща са стискаш, докат насъбереш колкото е таксата.  tooth
 Някой някога търгувал ли е рождението с бъдещия акушер, много ми е любопитно.. Успял ли е да свали цената?

Слона що носи 2 години? Щото е беден, затуй.

Дон Туфин, иногда другото ми "аз" списва тайно от мен, явно мъж е, не нося отговорност какви ги върши.  Whistling

Пожелавам на всички бъдещи майки спокойно раждане и живи и здрави бебета! С уговорка, без уговорка, с плащане или не - надявам се всичко да е добре! Hug

# 14
  • Мнения: 8 769
Абе и аз за последно малко коментирам.
Аз преди да родя първия път попитах само една майка, раждала при лекарката, която си избрах(ми друга пациентка не можах да намеря). Тя ми каза определена сума. Когато попитах лекарката в прав текст колко иска, тя ми каза:"колкото дадете". След което обаче ми звъня по телефона да недоволства, защото сумата й се видя малка и ми обясни на дълго и широко колко вървял един аборт, едно раждане и едно секцио ooooh!
Та в този ред на мисли, ако този форум съществуваше тогава с толкова много потребители, щях да съм доста по-ориентирана (аз затова и вторият път взех решение за лекар от тук и не сгреших  Hug).
Та разбирам те и теб, но е добре да имаш разностранна информация. Като гледам, не го правят с лошо чувство момичетата.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт