ИНДИЯ - били ли сте там?

  • 1 898
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте ! Предстои ми пътуване в края на месеца до Индия. Мъжът ми ще е на работно посещение, но ще го придружавам и аз, тъй че се нуждая от информация по-подробно за тази страна. Ако някой е бил, ще се радвам да сподели впечатления. Ще бъдем в Делхи и още три града... Laughing

# 1
  • Мнения: 599
Не съм, но чакам с нетърпение!!!! 

# 2
  • Мнения: 609
Здравей.

Аз съм бивша стюардеса и съм пътувала доста...
Индия като дестинация не е кой знае какво- масово мизерия и липса на хигиена. Делхи е добре като град, но пак не се подготвяй за нещо особено, освен ако не си възвишена натура като повечето хора там...Ще се нагледаш на чернилки, на беднотия и доста мръсотия( в това число и изхождания  ooooh!).  Но гледай да разгледаш забележителностите и да си починеш, без да обръщаш внимание на такива неща. Аз вярвам, че човек трябва да пътува и да се наглада на много гледки...Така че..Успех. Един савет- напревете си необходимите ваксини, незнам какви точно, питай в центъра за имонизации на ул. Янко Сакъзов.

Приятно изкарване!

# 3
  • DE
  • Мнения: 521
Браво, това е много желана от мен дестинация, ама да видим кога ще стигна дотам  Grinning

http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=17&Board=newsturk

ето на този адрес можеш да намериш доста информация, аз лично чета този клуб с голямо удоволствие и интерес. Пишат хора, които са живели в Индия дълго време или са големи любители на индийската култура, така че ако зададеш въпроса си и там, няма да сбъркаш  Wink



# 4
Благодаря ви момичета!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 306
Боже, мечтата ми!

# 6
  • София
  • Мнения: 115
Здравейте! Аз съм очарована от видяното там - видях Тадж Махал в Агра, Джейпур, Делхи, Бобмай  - имат много луксозни бивши резиденции, които в момента са хотели - просто имах чувството, че съм в рая. Разбира се, по пътя има и страхотна мизерия, но като цяло Индия е много, много интересна страна и си заслужава човек да отиде и да види всички тези чудеса!  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт