За мазането след баня-кои части?

  • 1 913
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 435
Мами, искам да ви питам след баня кои части на бебешкото тяло мажете. Абсолютно цялото тяло ли мажете или оставяте не намазани места, които да дишат? Аз го мажа цялото, но може би бъркам...казаха ми че гърдите и гръбчето не трябвало да се мажат.  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 289
И аз мажа цялото тяло,незнам дали е правилно   bouquet Мисля,че така трябва...

# 2
  • Мнения: 560
Аз цялата я мажа. Една педиатърка ми изсумтя: "Да, за да не може да диша.", но и каката съм мазала по същия начин, така че...

# 3
  • Мнения: 1 237
Мазала съм цялото тяло.

# 4
  • плевен
  • Мнения: 1 249
И аз съм мазала цялото тяло.Най важно е да са намазани гънките,за да се избегне опасността от подсичане.

# 5
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
И аз съм мазала цялото тяло.Най важно е да са намазани гънките,за да се избегне опасността от подсичане.

Така е  Peace Бебешката кожа е доста суха, затова се маже навсякъде, освен лицето.

# 6
  • Мнения: 2 381
Навсякъде мажа.

# 7
  • Мнения: 5 362
Вече не мажа,но когато го правех мажех цялото тяло.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 424
И аз съм мазала цялото тяло.Най важно е да са намазани гънките,за да се избегне опасността от подсичане.

Така е  Peace Бебешката кожа е доста суха, затова се маже навсякъде, освен лицето.
а на дупето слагам и крем против подсичане след цялото мазане.

# 9
  • Мнения: 2 015
Цялото тяло му мажи и има страхотна кожа.Ако забележа, че някъде му е по-мазна ще започна да слагам по-малко, но за сега мажа всичко Peace.

# 10
  • Мнения: 210
Мажа бебо по цялото тяло,но не прекалявам с козметиката,обръщам повече внимание на гънките.

# 11
  • Мнения: 1 273
Навсякъде Peace

# 12
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194

и аз!

# 13
  • Мнения: 1 701
А ако приемем, че кожата не може да диша, като се намаже, как точно се избира коя част да диша и коя - не?  newsm78 Може би по симпатии... това краче по-си го харесвам от другото...  Joy Joy Joy

# 14
  • Русе
  • Мнения: 2 354
И аз мажа цялото тяло,незнам дали е правилно   bouquet Мисля,че така трябва...
и аз  Peace

Общи условия

Активация на акаунт