за домашните маски

  • 670
  • 7
  •   1
Отговори
здравейте мили мами , Simple Smile
искам да ви питам нещо за домашните маски и освояването им от косата.Една приятелка твърди ,че колкото и да е изтощена косата като се сложи маска (домашна) в корените,целият косъм си се възтаноявява,защото корена поема полезните съставкии затова е било достатъчно маска да се сложи само в корените а не по цялата дължина.И аз се замислих,защото винаги като си правя домашна маска я нанасям и по дължината.Вие какво мислите?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
Ами и аз нанасям на цялата коса, като започвам от корените и по продължението на косъма.

# 2
  • Мнения: 1 014
Косъмът поема полезните съставки не само от корена, а по цялата си дължина.

# 3
  • Мнения: X
Естествено, че по цялата дължина!
Косъмът сам по себе си е мъртва структура и разчита на себума от главата да го омазни и подхрани, а и на нас да му помогнем във възстановяването!

# 4
  • Мнения: 4 770
Подхранващите маски се слагат по дължина, а тези за специфични проблеми със скалпа или косопад - само в корените Flutter

# 5
  • Мнения: 928
Подхранващите маски се слагат по дължина, а тези за специфични проблеми със скалпа или косопад - само в корените Flutter
newsm10 newsm10 newsm10
Аз понеже съм руса- аспирина,жълтъка и кис.млякото /+мед,зехтин и алкохол/ ги нанасям в корена,а за дължината слагам малко жълтък,зехтин,някаква маска за коса,алкохол, понякога и горчица и каквото се сетя.

# 6
  • Мнения: 1 234
Аз също ги нанасям по цялата дължина Hug

# 7
  • Мнения: 4 770
А защо слагаш горчица? Струва ми се малко агресивна. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт