Как да почистя парафин?

  • 3 450
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 455
Здравейте!
По цветница ходихме на църква с малкия и естествено - грейката му е накапана с парафин. Плата на грейката е шушляк. Някой знае ли как мога да я почистя?
Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 263
С много слаба ютия и плат, който много добре попива отгоре. Но петна сигурно ще останат...

# 2
  • Мнения: 3 499
С вестник и с ютия. Налагаш вестника върху петното и отгоре минаваш с ютията.Парафинът ще попие върху вестника.

# 3
  • Мнения: 487
С вестник и с ютия. Налагаш вестника върху петното и отгоре минаваш с ютията.Парафинът ще попие върху вестника.
Peace

# 4
  • Мнения: 455
Благодаря Ви, много!
Довечера ще опитам и дано се почисти!
  bouquet

# 5
  • Мнения: 780
С вестник и с ютия. Налагаш вестника върху петното и отгоре минаваш с ютията.Парафинът ще попие върху вестника.
Peace
  newsm10 после като остане петно - пръскаш с меглио и переш Peace

# 6
  • Мнения: 4 700
Пи6и дали е станало. И аz го zнам тоzи метод, но никога не съм го пробвала.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз редовно като духам свещ на масата, разлим парафин върху покривката. Тя не е от шушляк, но все пак процедирам по следния начин - първо махам парафина колкото мога с нож, после пера покривката на повече градуси - 50 или 60 и в повечето случаи няма и следа от парафина, но ако все пак остане пръскам с Меглио и пак пера!
Дано да се махне от якенцето!

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
С вестник и с ютия. Налагаш вестника върху петното и отгоре минаваш с ютията.Парафинът ще попие върху вестника.
аз съм го пробвала и действа този метод!

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
С вестник и с ютия. Налагаш вестника върху петното и отгоре минаваш с ютията.Парафинът ще попие върху вестника.
Peace
  newsm10 после като остане петно - пръскаш с меглио и переш Peace

Този препарат МЕГЛИО - продава ли се в Била, на каква цена е и трябва ли дрехата с петно да престои напръскана с него или веднага се слага в пералнатра?

# 10
  • Русе
  • Мнения: 511
Меглио се продава почти навсякъде! По принцип е за фурни, но върши работа и при дрехите и дори при тапетите. Аз напръсквам и оставям дрехата да постои 30 минути минимум и тогава пера!

# 11
  • Мнения: 455
Благодаря момичета!
Направих номера с ютията и вестника - получи се!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт