В кой месец ви пролича бременността?

  • 12 922
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
 Момичета, В кой месец/седмица/ ви пролича бременността и в кой месец/седмица/ усетихте бебето?

# 1
  • Мнения: 4 668
В края на 5 - тия месец ми пролича , а бебето даже по - рано го усетих  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 276
Личеше ми още в 3-и месец. Всички се чудеха.
А усетих бебето чак в края на 5-и. Бях се притеснила, но ми казаха, че при първа бременност е така.

# 3
  • Мнения: 1 371
В четвъртия ми пролича, а по това време усетих бебчето за първи път.  Grinning Това е неповторимо усещане на малкия живот вътре в теб. Искам пак... Blush

# 4
  • в Низината
  • Мнения: 705
На мен започна да ми личи още в края на 2-рия, а иначе го усетих пак рано - в края на 4-тия месец - просто сина ми радтеше по-едър, а и аз съм доста слаба.

# 5
  • Мнения: 2 677
Пролича ми в края на третия месец. Бебето усетих в началото на петия.

# 6
  • Мнения: 11 003
Пролича ми в края на 3 месец, а усетих бебче в 20 г.с. Hug

# 7
  • Мнения: 873
пролича ми в началото на 3 месец,а бебето го усетих за първи път самото начало на 4-тия.всчко е индивидуално обаче Peace

# 8
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Пролича ми към 3тия месец,но тъй като е зимна бременност си личеше чак като си събличах якето или жилетката.
Усетих бебето към 4тия месец.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Към края на 3я месец ми пролича,а бебка усетих в края на 20 г.с.

# 10
  • Мнения: 105
При първата бременност - чак към пети месец ми се "наду" корема, а сега при втората - още от втория месец не си влизах в панталоните.
Първият бебчо го усетих към края на пети месец, а вторият - още в началото на четвърти месец.

# 11
  • Мнения: 1 269
пролича ми кьм края на 4-ти месец,а бебчето го усетих кьм края на 16-та г.с.

# 12
  • Мнения: 285
Мерси момичета, аз съм в 3 ти, но все още само аз си забелязвам коремчето, и това ме притеснява Confused Embarassed

# 13
  • Мнения: 689
За първи път усетих бебчо 18-19 г.с. а започна да ми личи към края на 5-ия месец

# 14
  • Мнения: 1 273
В края на третия ми пролича, а усетих бебо края на четвъртия-началото на петия Peace

Мерси момичета, аз съм в 3 ти, но все още само аз си забелязвам коремчето, и това ме притеснява Confused Embarassed

Изобщо да не те  притеснява, имам познати дето им пролича в седмия Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт