Помогнете да избера...

  • 1 372
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 362
Eucerin за проблемна кожа или Vichy Normaderm?
Колебая се между двата измиващи гела за лице newsm78
Ако някой има лични впечатления от тях-моля да сподели и препоръча.

# 1
  • Мнения: 1 771
Вземи мостра от аптеката и пробвай за да видиш твоята кожа как се чувства.
Въпреки препоръки, аз се съобразявам най вече с моята кожа, защото не всичко и понася добре.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 743
Преди съм ползвала цялата серия на Нормадерм и въобще не бях впечатлена, вкл и от гела.На Юсерин не знам как е, но според мен на АВен ще е най-добър  newsm78 . Наистина е най-хубаво да вземеш мостри и да прецениш.

# 3
  • Мнения: 4 473
С проблемна кожа съм и съм ползвала и трите марки (споменатата от illy Авен). Първо по препоръка на козметичка си взех Нормадерм - първият месец имаше добри резултати, след 3-тия - ефекта изчезна. След това минах през Авен, Юсерин, сега съм на Мерк. Нищо задоволително Sad. Продължавам да търся оптималното решение за себе си. ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 493
Ползвала съм и двата - но сега предпочитам БИОДЕРМА - серията - СЕБИУМ
Вземи си мостри - въпреки че трудно се намират Peace

# 5
  • Мнения: 811
от двата определено ВИШИ

# 6
  • Мнения: 4 473
Ползвала съм и двата - но сега предпочитам БИОДЕРМА - серията - СЕБИУМ
Вземи си мостри - въпреки че трудно се намират Peace

Сподели повече впечатления, ако може! Praynig

# 7
  • Мнения: 6 958
Чувала съм само хубави отзиви и за 2'та, но аз лично не съм ги ползвала  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 5 362
Ползвала съм и двата - но сега предпочитам БИОДЕРМА - серията - СЕБИУМ
Вземи си мостри - въпреки че трудно се намират Peace

Сподели повече впечатления, ако може! Praynig
Да,наистина няма мостри.Една приятелка ми подари к-та мостри на Vichy,но те свършиха за отрицателно време,и не можах да преценя как ми се отразяват.А Eucerin ми го похвалиха,та затова искам и вашето мнение.
dioni дай инфо за Биодерма,please! Wink

# 9
  • Мнения: 6 958
Медудругото сега забелязах аватара ти, страхотен е  Peace Поздравления  Peace А за кремчето на Виши попринцип са им по хубави нещата  bowuu

# 10
  • Мнения: X
Ползвала съм и двата. И сякаш съм по - доволна от Юсерин - трудно ми беше да свикна, но след около месец имаше ефект. При мен първо избиха нечистотии от порите (пъпчасах), а после тенът ми се избистри и пъпките се изчистиха. Най - доволна съм обаче от Авен Peace

# 11
  • Мнения: 4 770
Доколкото знам виши-то е много силен и пресушава, но както си решиш. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 482
Какво съвпадение  Laughing и аз така се колебах между Vichy и Eucerin (между другото докато обикалях по аптеките наистина ми препоръчваха и Bioderm...та може и той да е хубав). По принцип исках да си взема Vichy, НООО понеже от един -два месеца насам нещо имали спор кой да им е вносителя за БГ и не зареждат... Cry така че не успях да си го намеря...и в крайна сметка си взех Eucerin. Прехвалиха ми го много и добре ,че и аз останах доволна..или поне засега. Наитина почиства много добре, не изсушава кожата прекалено, чувствам си лицето толкова чистичко.... Crazy А на Vichy- не съм го ползвала, но просто съм доволна от разни други техни неща и затова исках Нормадерм да си купя.
Между другото относно това , че след няколко месеца ползване вече нямал ефект..хм..не трябва ли да се сменя козметиката..или поне да се прави почивка от 1-2 месеца и да се ползва друг продукт.

# 13
  • Мнения: 2 047
  От тази серия на Виши съм много недоволна.

# 14
  • Мнения: 3 634
На мен в 1 аптека "на ухо" ми казаха, че на Виши рязко им е паднало качеството. Беше нещо свързано със съставките на продуктите....И аз се разколебах. Сега ползвам Авен. 

Общи условия

Активация на акаунт