Малко грехове, възможно ли е?

  • 1 248
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Далеч съм от идеята за перфектна майка кърмачка, но се постарах мноого - отказах цигарите като забременях, спрях и кафето, но пустата кока кола, много ми се пие. Та въпроса ми е : мога ли по-малко да си пийвам от нея или вредя на бебчо ?

# 1
  • Мнения: 304
Чак вредно не, но може да будува повечко заради кофеина Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 043
И аз напоследък си пийвам количка, но не забелязвам някакви ефекти върху бебето. Чела съм , че по принцип газираното може да предизвика колики, но при нас ги няма - поне за сега.

# 3
  • Мнения: X
Пробвай по малко. Ако не реагира бебето, пий, но по много малко. Ти цигарите си отказала, сега една скапана кола ли ще ти се опъне.
Аз пиех по 1 кафе сутрин след кърмене, много слабо, с мляко.

# 4
  • Мнения: 1 771
Аз си позволявам, но гледам да е рядко и ограничено.
Сега вече като е по голям малко повече си позволявам.

# 5
  • Мнения: 256
Аз обожавам кола и не се ограничавам пия колкото ми се пие Joy

# 6
  • Мнения: 1 440
Явно не само на мен ми се пие кола така Mr. Green Пийвам си по около 300мл на ден и не мисля, че нещо вредя на Пламена Peace

# 7
  • Мнения: 348
Аз пък си пийвам и кола и кафенце, че някои дни и по две и не виждам да му се е отразило. Според мен без да се прекалява може всичко  newsm78

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Пия по няколко "конски"дози кафе,кърмя вече 10 месец и детето ми си спи и е спокойно  Peace
Нали знаеш,че няма нищо перфектно Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 2 896
По мъничко едва ли ще вреди...
Ама знам ли пък, все пак е само на 19 дни  newsm78

# 10
  • Мнения: 678
Аз пия и кола и кафе(3 в 1) но цигарите ги спрях и няма да ги почвам.Мисля че най голямото зло съм го отказала.

# 11
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Не се притеснявай пий си квото ти се пие, аз така правех и кафе и кола и какао, ти сама ще разбереш дали му влияе, на моята беба не и прави впечатление, още повече тя е свикнала с хранителния ти режим по време на бременността, ако тогава си пила кола няма проблем и сега да го правиш!!! Hug

# 12
  • Мнения: 133
И аз си пия и кола и кафе, нямаме проблеми! Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 064
Възможно е, възможно е! И повече грехове е възможно Peace

# 14
  • Мнения: 4 629
Може, може - пийвай си   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт