война на целулита!!!!!

  • 934
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
как се преборихте с целулита след раждането!знаете ли някое ефективно средство!изпробвах крема на Аvon, но засега без резултат!идва лято, ужас!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 693
Знам,че се лекува но доста трудно!/не е като стриите/ Специално за тези кремове на Avon или някакви подобни марки не бих казала,че ще могат да помогнат! Знам,че е хубао да се ходи в козметичен салон и да се прсвят специални процедури но иначе в домашно ползване не смятам ,че би могла да се справиш Confused Моя прителка която сега е в 36 седмица ми каза че краката и били станали за 2 месеца в целулит и е доста гадно Confused дано аз се отърва.....  Praynig но ще видим! 

# 2
  • Мнения: 209
Знам,че се лекува но доста трудно!/не е като стриите/ Специално за тези кремове на Avon или някакви подобни марки не бих казала,че ще могат да помогнат! Знам,че е хубао да се ходи в козметичен салон и да се прсвят специални процедури но иначе в домашно ползване не смятам ,че би могла да се справиш Confused Моя прителка която сега е в 36 седмица ми каза че краката и били станали за 2 месеца в целулит и е доста гадно Confused дано аз се отърва.....  Praynig но ще видим! 
без да те плаша, но почти не знам някой да се е оттървал!!получава се заради хормоналните промени!аз не напълнях кой знае колко по време на бременността, но...

# 3
  • София
  • Мнения: 276
Анти-целулитните масажи помагат  Peace

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Бързо в "Красива мама" Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 693
И аз така съм чувала,доста гадно наистина! Аз до сега съм качила+ 7 но май всичко ми е на корема просто за мееца в който съм ми се струва огромен не знам защо така някои мами от тези които ще раждат август дори се оплакват от малкото коремче а аз съм направо се едно съм в 7 месец  Confused

# 6
  • Мнения: 1 216
Никой не е застахован, но според мен истината е в движението и поемането на многото течности (не газирани)

# 7
  • varna
  • Мнения: 1 012
 по време на бременноста (с близнаци)качих 17кг и аз си мислех че съм качила само на коремче ама следкато родих и като се качих на кантара-бях смъкнала само 4 кг, а само бебетата бяха 3 кг Laughing , с целулита се справям като ползвам душ-гел за стягане,след баня,а и всяка вечер нанасям анти-целулитен продукт-на талодерма-масажирам с масажен диск-проблемните зони и после увивам в найлоново фолио и си лягам,при мен действа.

# 8
  • Мнения: 1 269
движение,антицелулитни масажи и крем на ROC при мен това помага.Успех Peace

# 9
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Някъде бях чела,че става с утайка от кафе.Иди в ,,Красива мама,, там ще намериш полезна информация която споделят момичетата Peace

Общи условия

Активация на акаунт