мами помогнете

  • 1 377
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
здравейте мили мамчета,имаме нужда от дрешки за бебка на годинка 76см.Малко сме го закъсали полужението с наем и сметки и за дрешки неостават Peace

# 1
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Дай адрес и пиши от какво имате нужда- пролетни,летни, чорапогащи и разни други . Размера 76 или 80?

# 2
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
От къде си?Тук има много хора,които ще ти помогнат,пиши нещо по-вече за себе си и детето,къде живеете,в кой град?

# 3
  • Мнения: 15
От Русе съм.Имам момиченцеРая на годинка и 20 дена.Роди се 2,400кг.и върви по дребна 76см.е в момента.Не сме  краино нуждаещи се,На квартира сме и и малко позатънахме покраи големите сметки за ток.Ако имате въпроси питайте

# 4
ЗДРАВЕЙ И ОТ МЕН - АЗ СЪМ ОТ ПЕТРИЧ, НО ТОВА НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ - АКО ОСТАВИШ НЯКАКЪВ АДРЕС МОГА И ДА ТИ ИЗПРАТЯ НЯКОИ НЕЩА...А ОТНОСНО ТОВА ЗА ВЪПРОСИТЕ - НЯМА КАКВО ДА ТЕ ПИТАМ - САМО ТИ ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ НА ТЕБ И ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО И МНОГО, МНОГО ДА ВИ РАДВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА...

# 5
  • Мнения: 15
благодаря много на мамите който се отзоваха Hug

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
От Русе съм.Имам момиченцеРая на годинка и 20 дена.Роди се 2,400кг.и върви по дребна 76см.е в момента.Не сме  краино нуждаещи се,На квартира сме и и малко позатънахме покраи големите сметки за ток.Ако имате въпроси питайте


моля те,да дадеш някакви контакти,имаме майка от Русе,която ще с еопита да ти помогне.

Благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт