Възможно ли е по време на пиене на противозачатъчни .............?

  • 1 170
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 669
Искам да ви попитам, възможно ли е по време на пиене на противозачатъчни цикъла да ми се промени, в смисъл, че този месец ми беше доста оскъден, да не кажа, че почти нямаше нищо, освен едни като съсиреци (но пак подчертавам оскъдни), и тъмнокафяви на цвят. Пила съм и друг път противозачатъчни, но не си спомням да ми е бил такъв цикъла когато и да било. Пих ги 1 месец, и ги спрях за почивката от 7 дни и тогава ми дойде - това което ви казвам, трая 4 дни, сега пия втората опаковка. Не смятам че имам притеснение за брменност, но всъщност - нищо не се знае, този оскъден мензис ме накара да се замисля, и смятам да си направя един тест утре, но ми кажете ако някой е пил Диане 35 дали е имал подобен случай. Мерси за отговорите предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 424
пила съм противозачатъчни и определено цикълът ми стана доста оскъден.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
И при мен цикълът стана доста оскъден и кратък (по 3 дена приблизитекно). И цветът се промени - точно както ти пишеш-стана тъмнокафяв. Когато споделих с гинеколога, той каза, че това било целта -да стане оскъден и безболезнен и че е съвсем нормално. Дори като ги спрях за около година, си остана такъв.
Мисля, че нямаш основание да се притесняваш. Peace

# 3
  • Мнения: 1 272
Знам че е нормално да стане оскъден цикъла с приемане на противозачатъчни. Не знам дали е така конкретно с хапчетата, които ти приемаш. Най-добре обсъди това с гинеколога си Peace

Общи условия

Активация на акаунт