Новата козметична серия на HIPP

  • 1 018
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте!!!
Интересува мв някой използва ли продукти от новата козметична серия на HIPP и какви са впечатленията ви от нея.Предварително благодаря за отговорите!!!  bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Подариха ми крем против подсичане-доволна съм Peace

# 2
  • Мнения: 209
Много са ароматизирани. Последно пробвах олиото, но не съм доволна.

# 3
  • Мнения: 68
Не сме много доволни от тях....

# 4
  • Мнения: 2 274
На мен много ми хареса хидратиращия крем - вълшебен е. Понякога и аз го използвам  и кожата ми се изчиства. Не съм съгласна, че са прекалено ароматиризирани, дори напротив - имат лек, ненатрапчив мирис.

# 5
  • Мнения: 1 353
Ако искаш да ги пробваш тези продукти попитай в аптеките за тестери. Би трябвало да имат и опитай. Може да ти харесат.

Успех и леко раждане.

# 6
  • София
  • Мнения: 718
Ползвали сме крема против подсичане, олиото и лосиона - много са добри и трите и ми харесва как миришат.  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 12 546
Ползвам предимно олиото, а кремът по-рядко. И от двете съм супер доволна!

# 8
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвам олиото и кремчето против подсичане. Страхотни са! Peace
И себе си мажа с олиото, мирише много нежно и загадъчно.

# 9
  • София
  • Мнения: 368
Аз вчера взех тестери, а днес мисля да взема цялата серия за Влади. Миришат страхотно и кожата му се чувства отлично.

# 10
  • Мнения: 171
Ползвали сме крема против подсичане, олиото и лосиона - много са добри и трите и ми харесва как миришат.  Peace
Peace

# 11
  • Мнения: 2 616
Аз само хубави неща чух за нея!

# 12
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

 Дадоха ми тестер с бебешкото олио на Хип.Имах глупостта да намажа лицето на бебо и сега
 имаме лишеи около веждите,от вчера и по главата.Интересно че му мазах и дупето,но там
 нямаше отрицателен ефект.

# 13
  • Мнения: 941
винаги щом се появи зачервяване по дупето му,го мажа с крема против подсичане и съм много доволна.След баня редувам днес хидратиращ крем,утре олио и засега резултатите ме задоволяват

# 14
  • Мнения: 1 986
  Аз купих шампоан и олио-доволна съм Peace

Общи условия

Активация на акаунт