MAYBELLINE

  • 1 498
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Доволни ли сте от тази марка?Кои продукти сте ползвали и сте доволни?
Аз лично ползвам от години спиралата Volume Express (тъмно синята) и съм мноооого доволна. Но мисля да си взема още нещо на тази марка и затова искам и вашето мнение.  newsm08

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Иаз ползвам в момента такава спирала и съм доволна.Купувам си също фон дьо тен ,червила и лакове на тази марка и ми харесват.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 746
Само лаковете им не харесвам  Party Същите са като тези от 1-2 лева според мен.
Иначе спиралата и аз я използвам тъмносинята, както и в черната опаковка. ФДТ-те им според мен са супер също - мусчето, Wonder finish. Червилата са много приятни, гланцовете.

# 3
  • Мнения: 4 473
Доста добри отзиви за муса на тази марка прочетох тук, в този подфорум и мисля да го пробвам. Иначе, преди доста време ползвах тяхна спирала, нямала съм оплаквания. Peace

# 4
  • Мнения: 224
Позвам муса, имам няколко лака от тези малките и съм много доволна от тях. Имам също един гланц, но от него май не съм толкова доволна. Зимата много ми изсушаваше устните, а и  оставя някакъв метален вкус в устата. Червилата им не са лоши.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ползвала съм спирала, лакове, червила, гланцове. Ползвах светлосинята спирала и не ми хареса, слепваше ми миглите, лаковете също не ми харесват, има далеч по-добри и същевременно по-евтини, червилата им много ми харесват обаче, използвам в момента Hydra extreme, ползвала съм и тези в светлорозовите опаковки и те са много хубави. Гланц също имам техен, става като цвят, но не прави устните толкова обемни и е доста нетраен. Като цяло очаквах повече от тази козметика, но знам ли, пудрите, фдтите не съм ги ползвала, може би там е истината. Peace

# 6
  • Мнения: 1 424
Ползвам ФДТ 2в1  и  гланцове  и съм много доволна  Peace  Party
Сега мисля да си купя и спиралата-тъмно синята, само добри отзиви срещам за нея  Peace

# 7
  • Мнения: 1 241
тъмносинята спирала и аз я ползвам и съм доволна, имам и матови сенки, които са страшно трайни-много ми харесват

# 8
  • Мнения: 2 631
Едно червило water shine си взех, ама като цяло не съм доволна...  Whistling

# 9
  • Мнения: X
Доволни ли сте от тази марка?Кои продукти сте ползвали и сте доволни?
Аз лично ползвам от години спиралата Volume Express (тъмно синята) и съм мноооого доволна. Но мисля да си взема още нещо на тази марка и затова искам и вашето мнение.  newsm08

Имам същата спирала и съм супер доволна - имам техен руж и ФДТ (за мазна кожа - не е както го описват), гланц за устни Water Shine Liquid Diamonds.
Като цяло са ми една от любимите марки от доста години, когато още не бяха така навлезли на българския пазар - майка ми ми подари техен молив от щатите и от тогава само следя за техни продукти Blush

# 10
  • Мнения: 14 486
много съм доволна от техните продукти. лакове, фдт - много хубави, червилото течни диаманти също е страхотно.
само спирала не съм ползвала макар нали тази в розовата опаковка е спечелила някаква награда и е много популярна в щатите

# 11
  • Мнения: X
много съм доволна от техните продукти. лакове, фдт - много хубави, червилото течни диаманти също е страхотно.
само спирала не съм ползвала макар нали тази в розовата опаковка е спечелила някаква награда и е много популярна в щатите

Great LASH. Аз имах водоустойчива такава - нищо особено не е и четката е гадна (според моите представи) Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 1 101
Ползвала съм много от продуктите на тази марка и като цяло не съм доволна  Confused

# 13
  • Мнения: 1 926
Ползвала съм много от продуктите на тази марка и като цяло не съм доволна  Confused

аз също -вече нищо от тях   Naughty

# 14
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не съм ползвала тези продукти!

Общи условия

Активация на акаунт