Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
има ли срок за подаването на декларациите за семейното подоходно облагане.едни ми казват до 15 април,други че нямало срок .а не ми се ходи специално до данъчната служба да питам.  а и счетоводителката май ми е объркала справката и ще трябва да се прави отново.

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
до 15 април е.
справка тук

# 2
  • Мнения: 24
има ли срок за подаването на декларациите за семейното подоходно облагане.едни ми казват до 15 април,други че нямало срок .а не ми се ходи специално до данъчната служба да питам.  а и счетоводителката май ми е объркала справката и ще трябва да се прави отново.



ако си работила само по трудов договор няма срок! т.е. можеш да я подадеш и след 15-ти април! работя в НАП, ако това ще те успокои  Laughing

# 3
  • Мнения: 928
Искам да използвам темата и да попитам каква е връзката между годишната данъчна декларация по чл. 41 и тази за семейното подоходно облагане?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 328
Искам да използвам темата и да попитам каква е връзката между годишната данъчна декларация по чл. 41 и тази за семейното подоходно облагане?
Подават се заедно, ако целта е ползване преференциите на семейното подоходно облагане.

# 5
  • Мнения: 928
Благодаря, Karimma   bouquet

# 6
  • Мнения: 843
        Всъщност тази година срокът е 16 април / понеделник/ включително.
        Одтаналото момичетата са го написали.

Общи условия

Активация на акаунт