Фигурал

  • 3 084
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Привет на всички мами, споделете ползвали ли сте фигурал и има ли ефект newsm78

# 1
# 2
  • Мнения: 252
Какво е това "фигугал"?

# 3
  • София
  • Мнения: 5 604
И аз не знам какво е това!?!

# 4
  • Мнения: 1 241
и аз newsm78
мацката пусна тема, пък неще да каже какво е Simple Smile

# 5
  • Мнения: 103
Това са някакви таблетки за отслабване Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 241
уф пак ли Laughing

# 7
  • Мнения: 85
Добре де нали имаше преди време предложение да се направи нещо като отделен подфорум за диети и всичко свързано с отслабването. Уж имаше много гласове за, а накрая нищо.

# 8
  • Мнения: 33
Причините за затлъстяването са многобройни, но масово срещаните му форми са свързани най-вече с два фактора: обмяната на веществата (и главно на въглехид-ратите и мазнините); и психологически обусловения повишен апе-тит.Въглехидратите са лесноусвоими хранителни вещества и при нужда от енергия организмът се снабдява с нея главно чрез тях. Те са непосредственият източник, за разлика от мазнините, които много по-трудно биват трансформирани в енергия. Когато обаче чрез храната постъпват в по-голямо количество въглехидрати, отколкото са не-обходими, те се складират във вид на мазнини. По време на нормалния метаболизъм след хранене въглехидратите се разграждат до глюкоза и след това се съхраняват под форма на гликоген. Част от гликогена се складира в черния дроб и при нужда поддър-жа постоянно нивото на кръвна захар, а другата част се натрупва в мускулите и осигу-рява тяхната работа. В норма черният дроб съдържа около 90 г гликоген, а останалият (поради прието по-голямо количество храна) се превръща в мазнини под влиянието на ензим, наречен ацетил коензим-А. Тези мазнини се насочват към ма¬стните депа, което вече означава натрупване на подкожни тлъстини.Гарциния Камбоджа е южен плод, от-давна използван в индийската медицина Аюрведа. Установено е, че той съдържа осо-бено много хидроксилимонена киселина (ХЛК). Как обаче тя би могла да помогне в случая? Установено е, че ХЛК подтиска гореспоменатия ензим и по този начин бло-кира синтеза на мазнини от въглехидрати, което автоматично оказва влияние върху телесното тегло. Гликогенните депа остават запълнени, при което се изпраща сигнал към мозъка, че нямаме нужда от повече храна. Всичко това се отразява видимо на организма, тъй като не чустваме необуздан глад, храним се по-малко, а в същото време не страдаме от липса на енергия, тъй като тялото ни започва да изразходва енергията, натрупана в мастните депа.Когато в определен момент организмът ни се нуждае от енергия, а тази от наличните въглехидрати е изразходвана, то организмът ни не започва веднага да разгражда мазнини, за да освобождава енергийни запаси, а изпраща сигнали до мозъка за нужда от прием на храна. В този момент у нас веднага се поражда чуство на глад. Приемът на ХЛК преодолява този проблем. Установено е, че нуждата от прием на калории намалява с около 20%-30% при редовен прием на ХЛК, а това означава по-ефективна енергетика за организма и по-пълноценно усвоя-ване на веществата.Научните изследвания освен това показват, че хидроксилимоне-ната киселина, извлечена от плодовете на Гарцинията, стимулира синтеза на хормо-на серотонин в мозъка който е известен като „хормон на щастието”. Това допъл-нително води до намаляване на апетита, особено когато гладът ни е на психическа основа, т.е. когато е свързан със стресова нагласа, депресия, недоволство и нервност. Наличието на достатъчно серотонин в организма води до повече жизненост и добро настроение, което намалява нуждата от вкусна храна за постигане на емоционална удовлетвореност. И накрая, за разлика от много други средства с влияние върху апетита и килограмите, ХЛК със сигурност не притежава пристрастяващо въз-действие!Сумарно, висококонцентрираният екстракт от Гарциния Камбоджа (60 % ХЛК) , съдържащ се във фитопрофукта FIGURAL slim стимулира метаболизма и води до пълно усвояване на енергията от въглехидратите, блокира тяхното превръщане в мазнини и стимулира разграждането на мазнините за задоволява-не на енергийните нужди на организма. От друга страна, продуктът също и пряко намалява чувството на глад, чрез директно повлияване на неврохормоналния статус на мозъка. Резултатът е безопасно и изцяло здравословно намаляване на теглото.

# 9
  • Мнения: 6 958
Това са някакви таблетки за отслабване Simple Smile

И аз не ги бях чувала, явно не са чак толкова популярни щом не сме ги чували  Rolling Eyes Но популярни или не все са си поредните таблетки за отслабване  Shocked

# 10
  • Мнения: 33
Просто са по-нови.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 057
Да!по-нови са!Имаше преди време една тема тук по този въпрос, но сега не мога да я намеря.

Аз пия Фигурал Слим, които са на основата на Гарсиния. Като цяло съм доволна. Ускоряват обмяната на веществата и като че намаляват апетита. Освен това, много бързо ми става тежко като се храня, така че мисля че има ефект от тях.
Трябва обаче и някаква диетка, за да се намалят килограмите. Иначе няма как да стане.
Откакто пия тези добавки, обаче, не съм качила нито килце, което е добре. Поне не ходя нагоре, нищо че и надолу не смъквам. Ама то с похапване на вкуснотйки тази работа не става newsm78

# 12
  • Мнения: 2 959
...Резултатът е безопасно и изцяло здравословно намаляване на теглото...
Максуел, по това което съм чувала за Garsinia cambogia, все още са необходими още тестове з да се докаже връзката му със загубата на тегло при хората. Но НСА в Garsinia cambogia, има доста добро действие в/ у стомашната лигавица, а и намалява киселинността на стом. сок. Така че дори и да не помогне за кг ще помогне на организма като цяло! Успех Ти желая, но както Росокоската преди мен е писала, без правилен режим на хранене, течности и повече движение загубата на килцата в плюс няма как да стане!

# 13
  • Мнения: 33
Да, така е, без някакъв режим и спорт няма да се получи, но хубавото е, че след като започнах да пия Фигурал се засищам от много по-малко количество храна, наблягам повече на салати, мляко, малко супа от време на време, месо или яйца със салатата, спрях тестото, захарта, не изцяло, но до минимум, сега си позволявам да опитам малко топъл козунак, но в умерени количества, правя и коремни преси и определено има ефект, но все още е много рано, ще видим като изпия цялата опаковка.

Общи условия

Активация на акаунт