ВНИМАНИЕ, ОПАСНИ САНДАЛКИ !!!

  • 627
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Днес купувах сандалки N23 за сина си и  много харесах един модел, но като ги плащах забелязах,
че ОТ ВЪТРЕШНАТА ИМ СТРАНА СТЪРЧАТ НАГОРЕ ПО 2 ПИРОНЧЕТА!

На пръв поглед не се забелязва, но като се опипат отвътре стъпалцата - БОДАТ !  Не мога да си представя някой да ходи с тях! Цялата партида сандалки бяха такива. Аз ги видях в магазин "СИСИ" на Пиротска, но сигурно са из цяла България, понеже са Български и 99,9% съм сигурна, че са на "Капчица"(не помня дали  точно на тях имаше фирмен етикет, но всички други модели около тях бяха на Капчица

Съветвам ви: 1. Не купувайте този модел - естествена кожа, с висок глезен и залепена кожена декоративна цифра 8 (осем) отпред, цена-около29лв;
                      2. Опипвайте обувките на децата си за евентуални стърчащи пирони  Crossing Arms

п.п. Капчица иначе имат много добри модели, аз лично харесах тези, понеже са с много тънки и еластични подметки. Купухме пак на Капчица, но друг модел.

# 1
  • Мнения: 1 353
Благодаря за итфото. Като прочетох, че са на Капчица, веднага отидох да опипам и нашито. Добре че нищо им няма

# 2
  • Мнения: 68
Благодаря за информацията......................

# 3
  • Мнения: 5 228
Подаде ли сигнал в Комисията за защита на потребителите? http://www.kzp.bg/

# 4
  • Мнения: 3 456
Добре, че зи забелязала! В началото като прочетох си помислих, че ще става въпрос за някакви китайски боклуци...

# 5
  • Мнения: 872
Преди две години съм купувала на "Капчица" и обувки и ботуши, бяха толкова качествени, че след нас две деца са ги носили и пак не изглеждат много зле. Миналата година купих обувки , които след две обувания се разлепиха къде ли не и се надраскаха много бързо. Пълно разочарование, казаха че отвътре били естествена кожа, а отвън изкуствена. Голяма разлика в качеството отпреди. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт