Защо са красиви българките?

  • 6 733
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 769
Вчера получих този въпрос от упор от една англичанка, пухкавка, симпатяга, млада, чаровна даже  Flutter
Ставайки въпрос нещо за външен вид, тя ме попита: Абе защо сте толкова слаби и хубави? Ген ли е или не ядете?
Смятах да я насоча към Красивата мама, да опгледне как изобилства от диетични теми...ама тя не може да чете на български  Mr. Green
Та според вас ген ли е средната българка да е добре сложена или сме много суетни? Или...?


П.П. Аз лично не се считам за слаба след второто раждане, но спрямо нея съм. Blush

# 1
  • Мнения: 7 107
Сигурно защото сме назад с кръвосмешенията.
Много народи са хвърлили семката си по българските земи.  Grinning

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ген, определено.

Въпреки глобалното затлъстяване, което в някаква степен не ни подминава, визията и структурата ни са ген.

# 3
  • Мнения: 6 167
от една страна сме назад с кръвосмешенията, от друга сме напред със смесването с разни етноси и тн. от трета страна няма как да не сме, нали все пак и в междублоковото пространство има нужда от самочувствие  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 447
Сигурно защото сме назад с кръвосмешенията.
Много народи са хвърлили семката си по българските земи.  Grinning
Ахам... защото бабите ни са били палавници  Simple Smile
Ген е явно, и наистина смесиците са по-красиви. Но българката принципно има склонност да се занемарява след раждането (не говоря за посетителките на Красива мама, а за малко по-старото поколение).

# 5
  • Мнения: 1 533
Но българката принципно има склонност да се занемарява след раждането (не говоря за посетителките на Красива мама, а за малко по-старото поколение).

Мен ли визираш? #Crazy

# 6
  • Мнения: 822
Ген е според мен. Отвсякъде. Бърз метаболизъм.
Аз се тъпча така понякога, че чак ми става лошо като си помисля на какво мога да заприличам. Но не заприличвам, слава богу.
А като вървя по улицата, виждам адски много красиви момичета. Имам една приятелка, която миналата година беше в Америка на студентска бригада. Тя е слабичка, стегната, и ми разказва, че жени и мъже там са я спирали да я питат дали страда от недохранване.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 677
Коментар на Ж01 :"Неслучайно пазара Георги Кирков се нарича "Женски пазар",където нивото на опасни глисти в плодзеленчуковите храни е рекордно високо,не само на Балканите,но и в цяла Европа все пак.На много ниски цени родното майчЕ,получава услуга 3 в 1-храна,винаги пичЕ и сладичко червейчЕ..Обичам ви майчЕта и много ми липсвате!"

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Според мен, все още не са широко застъпени генно-модифицираните храни. Когато и това стане - и гена нема да ни опра'и!

# 9
  • Мнения: 1 455
А дали наистина Българката е толкова красива?

# 10
  • Мнения: 2 759
Ген е според мен. Отвсякъде. Бърз метаболизъм.

                   Peace. А там, където генът спира да влияе, започва царството на суетата   bouquet.

# 11
  • Мнения: 3 447
А дали наистина Българката е толкова красива?
Младата - да. Но както казах и по-горе, рядкост е да видиш красива жена на 50.

# 12
  • Мнения: 830
А дали наистина Българката е толкова красива?
Ами такива слухове се носят,както и митове и легенди Mr. Green

# 13
  • UK
  • Мнения: 1 334
Британките наблягат на бързата храна отдавна,а ние отскоро  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 4 423
А дали наистина Българката е толкова красива?
Според мен не, но... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт