Колко пъти да ходя на преглед?

  • 1 562
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 14 681
Остават ми 30 дни до термина, лекаря чу тоновете със слушалка преди седмица и каза да отида след 10 пак. Не трябва ли по-често да ме слуша-всичко съм забравила отпреди 4 год. Иначе рита като за световно.

# 1
  • Мнения: 463
Аз като влязох в 9-я месец, ходех 2 пъти на запис на тоновете и слава Богу, защото се оказа, че е непрепоръчително да лежа по гръб, защото се притискала някаква артерия и това оказваше влияние на тоновете на бебето. Правиха ми записи от мин.15 минути. Да поясня, че ходих в частния кабинет на доктора при когото раждах.

# 2
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз знам, че щом влезеш в 9-тия месец, се ходи всяка седмица.

# 3
  • Мнения: 1 273
Ами по принцип е желателно последния месец, да се ходи всяка седмица да се слушат тоновете. Както и да се правят изследванията на урината, че риска от албумин в нея става по-голям в деветия месец.
Успех и не се притеснявай. На мен лично последната седмица ми слушаха тоновете, и после всеки ден като пренасях.
Леко раждане и здраво бебче Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 3 406
На мен в последните дни ми слушаха тоновете всеки ден, а преди това на около седмица.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
В 9 месец се ходи всяка седмица!

# 6
  • София
  • Мнения: 14 681
Благодаря, то човек все си намира за какво да се притеснява. Ако ме натисне параноята ще отида при някой на пратен прием.

# 7
  • Мнения: 253
На мен ми казаха да ходя на две седмици.

# 8
  • Мнения: 1 353
В деветия ме викаха два пъти на консултация. След термина чак ходиш ежедневно.

# 9
  • Мнения: 229
Мен пък не ме викат до раждането newsm78 Имам само о6те един преглед в 36г.с. и толкова...Май не е нормално newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 14 681
А не се ли побъркваш? Защото аз вече съвсем луднах. Чудя се да отида ли при някой просто да ме прегледа, ама като не знам на кого ще попадна-при предишната бременност един скъпоплатен доктор така ми изкара акъла 2 седмици преди раждането-това не било добре, онова било незнам какво си...Май спокойствие само ни трябва. Желая го на всички.

Общи условия

Активация на акаунт