kakwa dieta moga da naprawja ,kurmja wse o6te

  • 673
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 824
njakoi prawil li e dieta dokato kurmi? Tired kakwa?ima li efekt? Wink

# 1
  • Мнения: 2 529
Диета не бих казала, че съм правила, но се старая да се храня правилно, на равни интервали от време без никакви междинни похапвания и само с полезни храни.
Можеш да заместиш обикновения хляб с пълнозърнест или ръжен, да не ядеш мазно, солено и сладко. Изключват се всякакви тортички, пастички, шоколадчета и други подобни, вместо тях може сладък плод. От месото само филета. Забрави за кашкавала, сметаната, маслото - може кисело, мляко, обезсолено сирене, готвене със зехтин или олио вместо масло. Повече зеленчуци и сурови ядки, без фъстъци. За сладките газирани напитки и "натурални" сокове май няма нужда да казвам Wink
Така с един куршум 2 заека - хем хубава кърма за бебето, хем ти отслабваш thumbsup

# 2
  • Мнения: 684
Не съм се ограничавала от нищо докато кърмих и на шестия месец си бях възтановила килограмите  от преди раждането.Бях качила 25 кг #Crazy  #Crazy  #Crazy и бях решила че малко след раждането ще спортувам активно-да ама не!Родих секцио и 3 месеца няма спорт.Но като минаха тези 3 месеца започнах постепенно да правя упражнения и да тичам в морската градина(бяхме във Варна цялото лято)и так акогато Йо беше на 6м.аз бях във форма Simple Smile Не че имам идеалните килограми,но те и преди бременността не са били като на манекенка Wink

# 3
Mojata zdravna posetitelka mi kaza ot li4en opit 4e 4rez karmene naj-barzo se otslabvalo.I karmeneto predpazvalo ot rak na gardata.
  Spored mene ako iskash vse pak da se podlogish na njakakva dieta izklu4i maznite,pargeni hrani,v jajcata naprimer ima dostata4no beltaci,a pak ne sa tolkova mazni kato njakoi mesa.Vaglehidratite ot 4ernija hlab se usvojavat po-lesno ot organizma,otkolkoto ot bellija.I drugi takiva malki dieti4ni "hitrinki".
I ako te marzi da pravish gimnastika ili razni takiva "organizirani"sistemati4ni zanimanija,prosto zabravi za lekata kola ili gradskija transport kogato ti e vazmogno.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 302
Цитат на: Nina Ryan
Mojata zdravna posetitelka mi kaza ot li4en opit 4e 4rez karmene naj-barzo se otslabvalo.
Много е индивидуално.... едни докато кърмят отслабват, други- напълняват  Mr. Green  аз като родих и веднага си възтанових колограмите, на изписването бях 52кг., но месец по-късно бях 57  #Shocked  е... още кърмя, все се надявам да отслабна като се отбие бебка  Praynig

# 5
Еее,браво бе!!!Аз като се роди моето нещо бях 62.После за 2 месеца без особени усилия свалих 7кила.И оттогава си стоя на 55 и много ме е яд,щото преди да забременея бях 45.Ама обяснявам факта с пиенето на много чайове подсладени със захар и мързел.

# 6
blagodarja wi mami.sled kato rodih purwija si sin burso swalih kilogramite koito bjaha w powe4e People Angel .no jawno sled wtoro rajdane ne6tata sa drugi Cry wupreki ,4e po-malko kilogrami ka4ih po wreme na bremennosta sega imam po-goljamo korem4e i ne se pribira Cry a i kilogramite ne murdat.

# 7
  • Мнения: 824
towa po gore e ot men Embarassed

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз вместо да сваля след първото раждане качих 4 кг за 3 месеца и бях изпаднала в ужас, защото и от бременността ми бяха останали 10 Shocked
Започнах да гладувам (на чай и ябълки), въпреки, че още кърмех (но и дохранвах), за което после разбрах, че било много вредно, защото токсините, които се освобождавали от тялото при отслабване се отделяли в кърмата Sad  Sad  Sad
Е, сега още не съм качила от кърменето и се надявам да не стане, защото се стремя да ям възможно най-пълноценно и здравословно.
Съветвам те да не прибягваш до диети, знам какво е да те е срам да се покажеш сред хора, но по добре дебела отколкото кърмеща с токсично мляко!

# 9
  • Мнения: 385
Не ти е нужна диета. Ако кърмиш на поискване и не спираш до годинката на детето ще си възвърнеш старата форма. А  и да остане някой друг килограм при прохождането на слънчицето ще го свалиш, гаранция.

Общи условия

Активация на акаунт