Подуто клепаче.

  • 913
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 273
Моя сладур май го е ухапало нещо и вече трети ден, клепачето му е зачервено и подуто, особено след сън. Моята лекарка е в болница и няма как да я попитам, евентуално ще се чуем с нея чак другата седмица. Знаете ли нещо (компрес и т.н.) с което да успокоя  мястото и да премахна оттока?

# 1
  • Мнения: 475
Лайката много успокоява.Пробвай като накиснеш марличка и я сложиш на оченцето,въпреки че незнам как ще я задържиш там,освен докато спинка newsm78

# 2
  • varna
  • Мнения: 1 012
ами ако го намажеш с алергозан дали ще мине- поне на мен ми мина скоро едно хапано Simple Smile,за алергозана-няма противопоказания за бебета
можеш и с преварена вода,или с кърма

# 3
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
В никакъв случай с кърма, тя е благоприятна среда за развитие на бактерии - да не му докараш по-голяма беля. Нямаш ли друг доктор да попиташ, твойто джи-пи или друг педиатър? Или да го заведете в Пирогов, например.

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 19:52 от ШоколаДка

# 4
  • Мнения: 4 111
И на моят син клепачът беше подут 3-4 дни поред, не правих нищо и му мина отсамосебе си. Но незнам вашият случай дали е същият. Преглед от друг лекар също е някакво решение и успокоение.

# 5
  • Мнения: 1 273
Уф не знам, ще пробвам с компрес и алергозан и се надявам да мине. Иначе самото подуто, спада, но все още е леко зачервено, особено около ухапаното.Ако и утре е така, ще го  водя на лекар Sad
Благодаря за идеите Hug

# 6
  • Мнения: 5 228
Недей да мажеш с алергозан - все пак става въпрос за око. Може с лъчичка да го разнесе и вътре в окото. Пробвай с лайката, но ако продължава да се подува, се консултирай с лекар, въпреки че вашата не е на разположение в момента.

Общи условия

Активация на акаунт