Конкурс за детска рисунка "Пролетна приказка"

  • 1 584
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 149
Момичета,
Крайния срок за предаване на рисунки за конкурса "Пролетна приказка" наближава, затова си позволявам да ви напомня отново за него.
Хайде покажете творчеството на децата си. Очакваме ви.   bouquet


П О К А Н А      П О К А Н А      П О К А Н А      

Сдружение „Настоящи и бъдещи майки”
ви кани на детски празник „Пролетна приказка”
15 април 2007 г. от 11.00 ч.
Дом на културата „Средец” (до парк „Заимов”)

Веселбата включва:
-   детско театрално представление


-   конкурс за детски рисунки на тема „Пролетна приказка”

с награди предоставени от „Хиполенд”,
разпределени в три възрастови групи – до 6, до 9 и над 9 години
-   откупуване на рисунките

По време на театралното представление родителите ще имат възможност да участват в дискусия за неравностойното положение на
семействата с едновременно родени деца – близнаци, тризнаци и т.н., която ще се проведе в кафенето на Дом на културата „Средец”.

Цена на билет за участие в детския празник: 3 лв. за възрастен, 3 лв. за едно дете и 2 лв. за всяко следващо.


Детските рисунки за конкурса трябва да бъдат изпратени до 5 април 2007 г. на адреса на сдружението – София 1124, ул. „Н. В. Гогол” № 9, ап. 5
Или предадени лично до 10 април 2007 г. на

Женя Вълова (писна ми) в  City Center Sofia
Ина Игнатова (Cruela D'Evil) в ЦУМ
Атанаска Иванова (Nasinda) за района на Люлин

Рисунките трябва да бъдат формат А4, като на видно място са написани имената и възрастта на художника, както и телефон за контакт с родителя.

Жури от СНБМ ще отличи победителите в трите възрастови групи и ще връчи награди.
Наградените рисунки ще бъдат използвани от СНБМ за целите на предстоящи кампании.
Останалите ще бъдат изложени и предложени за откупуване по време на празника.

Всички набрани средства ще бъдат използвани за организирането през месец юни на кръгла маса с представители на държавната и местната
власти и медиите по проблемите на семействата с едновременно родени деца. Очакванията на СНБМ са чрез широка дискусия и партньорство
с институциите, да се достигне до удовлетворяващи всички страни решения, в резултат на които да се изгради социално справедлива правна
уредба по отношение на едновременно родените деца и техните семейства.

Събитието се организира със съдействието на NUK.

Медийни партньори
www.bg-mamma.com
www.deteto.info
[/color]

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 20:38 от Mrs April

# 1
  • Мнения: 2 534
Приемам при мен рисунки до понеделник вечерта в Ситито пред Хемус или в района около НДК
Пишете на лични за точни координати  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 6 149
В почивните дни мога да ги приемам и аз на който му е по-удобно в района на Ботев или Централна гара/Централна автогара.  Grinning

# 3
  • Мнения: 11 607
Желая успех на празника! И да съберете много, много рисунки......и успех на каузата ви!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 149
Желая успех на празника! И да съберете много, много рисунки......и успех на каузата ви!

Благодаря!   bouquet
А да очакваме ли рисунки и от твоите деца?

# 5
  • Мнения: 11 607
Желая успех на празника! И да съберете много, много рисунки......и успех на каузата ви!

Благодаря!   bouquet
А да очакваме ли рисунки и от твоите деца?

Не сме от София, съжалявам.... Ама доколкото знам има вероятност нашите рисунки после да дойдат при вас... Има някаква договорка, по принцип щерката обича да рисува... Ще рисуваме и дано стигнат до вас.....

# 6
  • София
  • Мнения: 6 149
Не сме от София, съжалявам.... Ама доколкото знам има вероятност нашите рисунки после да дойдат при вас... Има някаква договорка, по принцип щерката обича да рисува... Ще рисуваме и дано стигнат до вас.....

Конкурса е за децата от цялата страна, не само от София. Така че чакаме рисунките. Grinning

# 7
  • Мнения: 3 835
Много хубаво начинание, пожелавам ви успех!!!! Hug
Ако сътвори нещо щерката, дето да е за пред хора, може и да се включим.  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 6 149
В поканата съм пропуснала да напиша, че ще има още награди и от Пумпелина. Така че има още малко време дечицата да рисуват и да се борят за наградите.  Laughing

# 9
# 10
  • Мнения: 2 534
Утре е последния шанс за приемане на рисунки , при мен , в Ситито
Днес ми изпратиха 20-на рисунки от дома в Доганово  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт