За кошарите и изправянето...

  • 562
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Момичета,гложди ме един проблем !
Виждам,че бебо се опитва да се изправи на кошарата(и не само),ама тя като е сгъваема,няма греди(като дървените),а мрежа.Е,за къде ще се хване това дете,за да се изправи  Thinking И другото ми притеснение:така силно натиска мрежата с глава,че се опасявам да не я скъса(пробие)???   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 044
Това наистина е проблем. Ние бяхме на почивка, когато моето дете /9 м./ се опитваше да се изправи, но неуспешно, защото сгъваемата кошара, която бяхме взели и използвахме като легло, бе с мрежа. Мъчи се, мъчи се две седмици, но така и не се изправи. Прибрахме се в къщи, сложих го в неговото креватче с дървени решетки и само докато се обърнах вече се бе изправил! Така че има значение, особено в началото. После се научи да се изправя и нямаше проблем да го прави и в кошарата, но първоначално, докато заякна, успяваше само в креватчето.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Имаме такава кошара.Още от началото на 7-ят си месец синът ми се изправя безпроблемно.Просто натиска с крачета и се изправя без да му е нужна допълнителна опора.
... тя като е сгъваема,няма греди(като дървените),а мрежа.Е,за къде ще се хване това дете,за да се изправи  Thinking
Мрежата е за предпочитане пред дървените греди,като падне да няма къде да се удари.

# 3
  • Мнения: 1 044
Това наистина е проблем. Ние бяхме на почивка, когато моето дете /9 м./ се опитваше да се изправи, но неуспешно, защото сгъваемата кошара, която бяхме взели и използвахме като легло, бе с мрежа. Мъчи се, мъчи се две седмици, но така и не се изправи. Прибрахме се в къщи, сложих го в неговото креватче с дървени решетки и само докато се обърнах вече се бе изправил! Така че има значение, особено в началото. После се научи да се изправя и нямаше проблем да го прави и в кошарата, но първоначално, докато заякна, успяваше само в креватчето.
Забравих да кажа, че дървеното ни легло има обиколници и не може да се нарани бебето, падайки или поне, няма да е сериозно. Тоест хем се изправя, хващайки се за решетките, хем и не е особено опасно.

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И без кошара, и без дървени оградки, като му дойде времето ще се изправи. Не е задължително да се изправя в кошарата. Моята дъщеря се изправяше по мебелите, после започна в кошарата. Но тя само спи в нея, а игре на пода, може би затова. Така че, не мисля, че това е пречка за развитието на бебето ти.

# 5
  • Мнения: 2 039
Благодаря ви  Hug Hug Hug!
А тези мрежи здрави ли са,че като гледам как я огъвааа  ooooh!

# 6
  • Мнения: 3 499
Няма да скъса мрежата и ще се изправи и там, спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт