4D във ВМИ ПЛОВДИВ-търся телефон за връзка с Корсемов

  • 6 786
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 251
Моля, ако някой има телефона във ВМИ Пловдив за преглед с 4 D ехограф при д-р Корсемов да ми го напише, бях го чела някъде из форума, ама сега като ми потрябва не мога да го намеря-вече останах без очи от търсене. Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 236
Вчера ходих на преглед във ВМИ(хирургиите),където след дълги уточнения стана ясно,че там е прегледа с 4Д.На смяна беше точно д-р Корсемов.Този кабинет работи  от понеделник до петък от 11 до 13 часа,така че на ден минават по малко хора.Лекарите са на смени-в четвъртък и петък е Корсемов,д-р Малинова-четвъртък.Имаше още една лекарка,но не си спомням името и и кой точно беше на работа в понеделник и вторник(от лекарките).Прегледа струва 70 лв.След прегледа д-р Корсемов каза ако имаме желание пак да отидем след 2 месеца-даде си телефона-0887 943721(или 0888 943721-не мога да разчета,защото е написано ръчно) и каза че преглежда в клиника Сана всеки четвъртък от12 до 17.3о часа-там прегледа е 20лв.(във форума преди бях чела,че там ехото е 3Д).Каза праедварително да се обадим.Т.е. ако го потърсиш по тел. може би щте ти каже да ходиш направо в Сана,но все пак ако си решила във ВМИ-писах кога е на работа там.

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
........-даде си телефона-0887 943721(или 0888 943721-не мога да разчета,защото е написано ръчно) ........

0887 943721 Това е номерът.

# 3
  • Мнения: 1 251
Благодаря за отговорите. Peace IN доволна ли си от прегледа-обстойно ли те преглеждаха?

# 4
  • Мнения: 236
Не знам дали е обстойно-т.е. прегледа продълйи не повече от 15-20 мин.-не съм засичала.За щастие за сега всичко с бебчето е наред-няма някакви отклонения,развива се нормално за възрастта си.Уж записаха на диск няколко снимки и едно клипче,а като се прибрах,се оказа,че на диска е само клипчето-вероятно снимките не са ги запаметили.Иначе диск ти дават от там.Пола не можа със сигурност да каже,че много се криеше,но предполага,че е момиче.Доволна съм от такава гледна точка,че поне ако имаше някакъв проблем щеше да се види.Аз съм от Карлово (малък  град) и тук ме гледат с един дърт ехограф (иначе от лекаря си съм много доволна) та затова исках да ме видят на хубав.Незнам дали има изобщо някакво значение самият ехограф,но и на тази консултация не ми казаха нещо по-различно от обикновено.Но не съжалявам,че отидох,най-вече за мое успокоение.

# 5
  • Мнения: 31
Момичета искам да ви попитам знаете ли дали д-р Корсемов преглежда и в Пазарджик, защото съм чувала, че той е от там и бих искала да отида и при него на консултация. Много ще съм ви благодарна ако можете да дадете някаква информация.   bouquet

# 6
  • Мнения: 134
д-р Корсемов преглежда и в Пазарджик, но след това винаги казва на пациентките си нещо от сорта "Най-добре ела да те видя и в Пловдив!"

# 7
  • Мнения: 18
Моля, ако някой има телефона във ВМИ Пловдив за преглед с 4 D ехограф при д-р Корсемов да ми го напише, бях го чела някъде из форума, ама сега като ми потрябва не мога да го намеря-вече останах без очи от търсене. Благодаря ви предварително!
д-р Корсемов преглежда и в Пазарджик, но след това винаги казва на пациентките си нещо от сорта "Най-добре ела да те видя и в Пловдив!"

Да, така е, предлага на пациентките си да дойдат в Пловдив, но причината е, че ехографът, на който гледа в САНА в Пловдив, е най-добрият от своето поколение, затова прегледът в Пловдив е по-прецизен от тази гледна точка...
Иначе, и на мен не ми се дават пари, а и нямам излишни, меко казано /затънали сме в кредити/, но предпочитам да ме гледа добър лекар с добър ехограф, вместо да се мъча на някакво остаряло подобие на техника, да не се вижда почти нищо /както в кабинета на участъковия ми гинеколог/ и в крайна сметка, за мое успокоение, пак да трябва да ходя на частно...

Общи условия

Активация на акаунт