НОВ МАГАЗИН В ПЛОВДИВ-СТРАХОТНИ НЕЩА НА НИСКА ЦЕНА

  • 808
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 251
Момичета, срещу драматичния театър на центъра има нов магазин отскоро/преди беше на няколко етажа с отделни щандове/ малко преди бившето кино "Република", където сега върви промоция, ама и аз не знам до кога-купуваш 3 неща, плащаш двете по-скъпи, а най- евтиното не го плащаш, тоест -плащаш 2, а взимаш 3. Има страхотни детски неща, като цветове и модели много ми харесаха. Миналият ден за подарък за 36 лева купих следното за 5-6 месечно бебе-комплект потниче и блуза за лятото, шапчица с козирка и блузка с къс ръкав. Моделите и цветовете са страхотни-има много голям избор.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Това е магазина на Fox. Наистина има много хубави неща, но цените не бих ги нарекла чак ниски  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 3 830
Аз също мисля,че цените не са ниски.Напротив мисля,че тези FOX твърде много си повярваха, наистина миналата година когато отвориха магазина в мола цените бяха доста по-прилични отколкото сега.Последното, което много ме издразни беше следното: купувам два детски колана от бебешкия FOX в Мола по 9 лв.Прибирам се вкъщи махам етикетчето с цената и отдолу на FOX етикета си има цена и на нея пише "7 BGN", както и да го погледнеш цената е с 29% по-висока.Предполагам и за другите дрехи е така и аз се отказвам да пазарувам оттам.Да не говорим,че трикото в повечето случаи след първото изпиране се разпуска-това е моят опит от миналото лято,нека и други мами се изкажат!

# 3
  • Мнения: 1 341
Харесвам дрешкитена FOX,доволна съм от тях.Но не бих казала,че са на ниски цени  Naughty

# 4
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
В4ера бях в Мола.Исках да купя подарък.
Дънки за 10г мом4е -59лв #Crazy #Crazy
Блузка-39лв #Crazy #Crazy
В Бенетона направо ми се видя без пари.Панталон-34лв блуза-14лв
Имам панталон4е от Фокса на малкия цветът му падна на първото пране.Стана на петна.
А струваше-36лв #2gunfire
От блузките съм доволна.

# 5
  • Мнения: 959
Вярно са страхотни нещата,и цените също Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт