търся такива сенки

  • 1 044
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
здравейте!
търся такива сенки дори и по лъскави.ако може марката и долу горе цената да ми кажете.
нещо такова
http://www.bgtopgirls.com/showpic.php?id=223&pic=2

# 1
  • Мнения: 2 631
Еми Буржоа имат такива.... Севънтийн имат такива..... между 7 и 15 лева е цената за цвят.
Влез в магазин за маркова козметика и ще си намериш каквото търсиш  Hug

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
На Буржоа има "трио сенки за очи" в сивата гама и най-светлото ми прилича на тези. Сенките са доста добри и трайни. Около 18-20 лева са.

# 3
  • Мнения: 149
Провери на Севънтийн. Те имат много нежни цветове и са на прилични цени.

# 4
  • Мнения: 2 631
Но на Буржоа едноцветните, кръглите, са най-готини, трайни и икономични  Laughing  Hug
 Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 143
Cifelli също имат такива лъскави - 9лв. Икономични са, стига да не ги разсипеш (както аз успях да направя  smile3521 ).

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Ако знаеш колко време съм си търсила такива сенки,дори малко по лъскави от това.Е намерих,АртДеко имат такива в бурканче с четчица вътре-страхотни са!!! :peace:14лв ги взех от хотел Принцес,долу във фойето има смесен магазин,та там ги скивах.

# 7
  • Мнения: X
И аз имам същите, в далеч по - евтин вариант - около 2.50 - като се прибера ще погледна марката. Peace Много са добри.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 779
Един обикновен бял или пепел от роза молив за очи(от тези по-дебелите) ще ти свърши добра работа. Виж на Miss Claire, те са по 3-4 лв.

# 9
  • Мнения: 86
Веднага ти отговарям - Manhattan Cosmetics, могат да се намерят във всяка голяма комбинирана аптека, където продават и козметика. Другият вариант, за който се сещам са сенки на Сан Суси, които една моя приятелка много използваше и беше изключително доволна.

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 21:13 от Elody:)

# 10
  • Мнения: 3 782
Аз си бях влеза такива за бала в бурканче на  Manhattan Cosmetics. Тогава бяха към 13 лв. /2001 год./, но са много икономични и стоят много хубаво на очите.

Общи условия

Активация на акаунт