Къде ще ме посъветвате да родя???

  • 1 538
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте, искам съвет за раждането, коя болница е за предпочитане?????









-------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 11:51 от Доня Туфиня

# 1
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
В кой град?

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 3 389
Много труден въпрос, не обичам да давам съвети за такива неща, но мога да ти кажа, че аз не си избирах болница, а лекар. Когато бях сигурна в избора си на лекар, останалото беше въпрос на подробности.

# 4
A da no az imam dvama doktori i ediniq e v Shejnowo dr. v Majchin dom.....i zatova se chydq mnogo, ti kade si rajdala

# 5
  • Мнения: 1 925
Само не раждай в Шейново или Майчин дом. Пусни в търсачката за теми свързани с тези родилни домове и може да ти настръхнат косите от ужас. Аз от личен опит и наблюдения не ти препоръчвам Шейново  Naughty
Бих ти препоръчала - Вита, Токуда и Лозенец, плащаш си, но си по-спокоен, че грижите, които получаваш ти и твоето дете ще са на ниво. Аз лично не изскам да рискувам в Шейново или Майчин дом, защото да раждаш там е въпрос на късмет и шанс всичко да е на ред.

# 6
Tam pak absolutno nikoj ne poznavam, az imam oshte dva meseca de, dano do togava se orientiram, no qvno tova e tryden izbor

# 7
  • Мнения: 8 505
За всяка болница ще чуеш и добро,и лошо.
Аз родих в Шейново,без уговорка с който и да е.Отношението към мен беше не по-лошо,отколкото към жените с уговорки.Пак бих родила там без да се колебая.

# 8
  • София
  • Мнения: 245
Аз нямам впечатления от Шейново, но щом имаш доктор в Майчин дом, мога да ти  препоръчам да раждаш там, особено ако смяташ да раждаш нормално. Аз раждах в МД при доктора, който ми следеше бременността, много съм доволна. А условията на 12 етаж са добри. И тъй като бебчо е най-важен, избрах МД и заради неонаталогичното им отделение.
За всяка болница ще чуеш и добро,и лошо.
Точно така. Всяко раждане е различно.

# 9
A v koi mesec tochno trqbva da otida da se zapisha za rajdane v bolnicata koqto sam izbrala

# 10
  • Мнения: 8 505
Не е необходимо да се записваш.Просто си хващаш багажа и направо отиваш.

# 11
Ne si li hodi na konsyltacii predi rajdane

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
Избираш си лекар при който ще раждаш, той те консултира и ти казва какво да правиш ,  дава ти документи за самото раждане, с които после те приемат в болницата - успех!

# 13
# 14
  • Мнения: 1 671
В "Майчин дом" се отива с направление за хоспитализация и те приемат веднага (то се взима от лекаря, който е следил бременността). Не е нужно да си ходила там на консултации. Аз съм много доволна от раждането си там.

Общи условия

Активация на акаунт