Бебето нещо не рита:(

  • 8 227
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
внушавам ли си или не ,но допреди 4-5 дни бебето бе доста активно.И осезателно за мен.
Но от тези дни незнам,много слабоSadмного слабо и рядко го усещам.Страхувам се нещо да не е наред.Утре съм на ултразвук.И навършвам 30 седмица Simple Smile
И не знам,много съм нервна и лоша напоследък.Карам се с майка всеки ден,просто всеки си е егоист и гледа себе си.Страхувам се тези емоции да не се отразяват на бебето.А все пак идва Велик ден,аз съм си вярваща,но не мога да почуствам най-хубавия празник с тези отрицателни емоции и плач.

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Щом си толкова притеснена, не чакай до утре, а се обади на доктора и отивай веднага.

Всичко ще бъде наред!Спокойно!  bouquet

# 2
  • Мнения: 497
Не чакай утре!!!!!!!
Отивай на доки още днес!

# 3
  • Мнения: 466
Здравей - разбирам те напълно , защото и аз минах през абсолютно същите терзания - будех се нощем и го чаках по цял час да ме изрита Grinning и изпадах в ужас , когато не ме риташе . Бебчетата имат дни , в които не са толкова активни и ритат по малко , по рядко - ти още не си и в чак толкова напреднала бременност , при мен също имаше дни , в които не беше толкова активен . Бъди по - спокойна , мисли позитивно и не чети много много , защото аз се скъсвах от четене и колкото повече четях , толкова повече се стресирах  Grinning . Ако наистина не можеш да се успокоиш отиди днес на ултразвук .

# 4
  • Мнения: 1 273
И аз съм на мнение, че трябва да отидеш веднага на лекар.
Но като начало ако искаш пробвай да изпиеш нещо студено или много топло.  Изяж нещо кисело--моя бебок "пощуряваше" като ядях лимони. След това легни,защото бебетата са активни най-вече, когато майките с в покой. Успех и пиши какво е станало при лекаря Hug

# 5
  • Мнения: 3 116
Мисля че веднага трябва да отидеш на лекар !

И после пиши как си  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 674
 Много са ми познати тези чувства. По няколко дни ми се струваше, че бебето не рита и бях много притеснена, а не смеех да отида на лекар. Всички ме дразнеха, сигурно защото ми беше притеснено. Все пак за твое успокоение отиди до гинеколога си. Не вярвам да има за какво да се притесняваш, ако съдя по себе си, но ще ти е по-спокойно, особено сега по празниците! easter

# 7
  • Мнения: 5 362
Щом си толкова притеснена, не чакай до утре, а се обади на доктора и отивай веднага.

Всичко ще бъде наред!Спокойно!  bouquet
newsm10

# 8
  • Мнения: 766
mamma_mia и моето чаавенце се държи понякога така с мен  Rolling Eyes 2 дни направо е като лудо - рита и беснее из тумбака ми, а после 2 дни е кротко и спокойно. Аз обикновено се панирам точно дните преди прегледа - и аз съм утре  Peace
Мисля че всичко е наред - просто е малко спокойно  Peace

# 9
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
не се притеснявай бебетата имат дни на покой и са по-спокойни.

# 10
  • София
  • Мнения: 978
Според мен е нормално бебто да не е толкова активно. Отиди на лекар и се успокой, пиши после какво ти е казал доктора. Надявам се, че всичко ще е наред.

# 11
  • Мнения: 229
Според мен 6том о6те го усе6та6,макар и слабо всичко е наред Peace Би трябвало да те притеснява ,ако повече от 24 часа иzоб6то не се обажда...Дано всичко е наред Praynig

# 12
  • Мнения: 7 723
Отиди на лекар, без да се бавиш . Мене това би ме притеснило  Tired
Стискам палци всичко да е наред  Hug

# 13
  • Мнения: 1 596
здравейте мили майки,
много  благодаря, че ви има и че ме успокоявате.
дано да съм се объркала.
и на вас и вашите бебенца желая здраве и щастие!

# 14
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Легни по гръб. успокой се. Сложи ръце на корема и затвори очи. Със сигурност ще го усетиш.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт