RAHIT!!!POMOGNETE!

  • 531
  • 8
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
    Zdraveite mili maicheta!Sinut mi Velizar e pochti na 5 mes. i za poreden put mu otkriha dosta golqm rahit. Purviqt put beshe na 3 mes. kato go otkriha.Uvelichiha mu kapkite vigantol ot 3 na 15 na den za edna sedmica i posle pak na tri.Otdelno zapochahme da go kupem s orehova voda.Rahita uj izchezna napulno i sega pak!Otnovo mu uvelichiha kapkite ot 3 na 15 no vseki put li kato gi namalqme shte se poqvqva?Otdelno az cqla zima ne sum go sprqla v kushti.Samo da pekne i sme na vun.Mnogo sum pritesnena i ne znam kakvo da pravq.Ima li nqkoi s moq problem koito da mi pomogne sus suvet?

# 1
  • Мнения: 466
Искам да попитам какви са признаците на рахит?как го установяват

# 2
  • София
  • Мнения: 5 751
Как 15 капки Shocked #Crazy  Stop Според нашия д-р високите дози витД действат по-зле Rolling Eyes
Ние също имахме съмнения за рахит на 3м, правиха му кръвни изследвания - калций, фосфор и алкална фосфатаза, и се установи, че всичко е ОК. При вас как го откриха?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
ot lqvo glavichkata mu e meka.ekarkata mi sloji rukata za da go usetq i az no ne stava duma za fontanelata a ot zadnata lqva chast na glavata izsledvaniq ne sa mu pravili

# 4
  • Мнения: 497
Отидете и направете всички необходими изследвания! Тук не могат да ти поставят диагноза на детето! Ти си майка и носиш отговорност за това дете. Недей разчита на форума, а потърси лекарска помощ!

Не го приемай като критика, просто детето ти е малко и още не късно да се оправи, ако има нещо!

# 5
  • София
  • Мнения: 5 751
ot lqvo glavichkata mu e meka.ekarkata mi sloji rukata za da go usetq i az no ne stava duma za fontanelata a ot zadnata lqva chast na glavata izsledvaniq ne sa mu pravili

И на моето дете му беше по-мекичка, но изследванията показаха друго. Не знам дали решението е във високи дози Вигантол newsm78 Направете кръвен тест.

# 6
  • Мнения: 1 371
Отидете и направете всички необходими изследвания! Тук не могат да ти поставят диагноза на детето! Ти си майка и носиш отговорност за това дете. Недей разчита на форума, а потърси лекарска помощ!

Не го приемай като критика, просто детето ти е малко и още не късно да се оправи, ако има нещо!
Незнам защо изобщо пишеш  newsm78 , а не вземеш бебчето и не отидете при някой специалист. Каквото чуеш и прочетеш тук - няма да ти помогне  Naughty . От бебе до бебе има разлика. При едни едно, при други - същото, но не съвсем.......
Успех  Hug

# 7
  • Мнения: 2 467
Рахит само с пипане неможе да се диагностицира на 100%. Отидете при друг специалист.

На моята бебка на 6 месеца педиатърката и постави същата диагноза, точн заради мека глава от едната страна  Shocked Заведохме я при други двама педиатри - никакъв рахит няма се оказа.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
blagodarq vi za mneniqta az go vodq vseki mesec pri nai dobrata pediaturka no se zapisvame s chas pone za sedmica napred.Dnes kato mi postaviha tazi diagnoza uspqh da zapazq chas za vtornik 10 no dotogava shte se poburkam zatova iskah da chuq i drugi maichinski mneniq za da se pouspo koq dokato doide vtornik  Cry

Общи условия

Активация на акаунт