Как си простирате прането?

  • 13 359
  • 114
  •   1
Отговори
  • Sf
  • Мнения: 808
Вдъхновена от темата на Касиди за това как си изхвърляме боклука - нагласени или неглиже, реших да пусна все пак тук тема поради разочарования интерес на тези, на които обещах да отворя тема тук Simple Smile

Моля Ви, разкажете ми как правилно трябва да се простира: бельо най-отзад, за да не ви се видят старите гащи или най-отпред, за да се пукат злъчни съседки на китните ви прашки Simple Smile Чаршафите най-отпред, за да го напича хуубаво слънцето, а цветните дрехи зад него поради обратната причина?

Големина, по цветове, по вид дрехи или по цвят щипки...

Ох, съвсем объркано и дори малко смешно стана...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Не обръщам кой знае какво внимание на простирането и в общи линии е когато както дойде.По принцип в повечето случаи ползвам сушилната,но когато реша да простирам спазвам правила насадени ми в детството още от мама и баба.Дрехите се простират по големина т. е.най отпред бельо и чорапи,после зад тях блузи ,потници,панталони и най-отзад чаршафи.Никога не ми е хрумвало да сложа най-отпред чаршафите та другите да не се виждат ама като се замисля има смисъл понеже напоследък щерките пускат пералнята по-често от мен и редовно родата се сдобива с дрехи кюлотен цвят Twisted Evil

# 2
  • София
  • Мнения: 462
А пък мен от две седмици друго ме вълнува.... Значи...тениските и блузите как се простират? За яката или за долната част? Rolling Eyes
 Гледам по хорските балкони ,ама пусто скрили са ги зад чаршафите Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 546
А пък мен от две седмици друго ме вълнува.... Значи...тениските и блузите как се простират? За яката или за долната част? Rolling Eyes
 Гледам по хорските балкони ,ама пусто скрили са ги зад чаршафите Simple Smile
под мишниците, за да не си личи къде са били щипките.
по темата - откакто имам сушилня почти не простирам, но когато го правя не спазвам подредба по вид и цвят . гледам саво да не се припокриват една с друга дрехите, че ни е много кофти сушилника  Confused

# 4
  • Мнения: X
Старите  и размъкнати гащи-най-отзад.
Китните ми прашки и те са там.
Същото е и със  сутиените.
На мъжа ми гащурите- при моите.
Чаршафите са най отзад-хич не се притеснявам дали ги е напекло слънцето.Всъщност, първо започвам простирането с тях.Продължавам с калъфки, кърпи и гащи.Всичко това е на най-задния тел (той 8 метра) Mr. Green
И после потници, Пениски ,тениски и т.н.Всичко си нареждам по големина.

Цветните както дойдат-отпред, отзад все ми е тая ,но и те са по големина подредени.
Всичко, включително и чорапогащите на щерката защипвам с по две щипки.
За сега толкова после ако ме осени музата ще допълвам.

# 5
  • София
  • Мнения: 462
Как под мишниците? За ръкавите ли?Обяснете и отивам да простра пробно,по тази нова технология Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 546
Как под мишниците? За ръкавите ли?Обяснете и отивам да простра пробно,по тази нова технология Simple Smile
ти сериозни ли  Shocked ами под мишниците, ръкавите и деколтето ги премяташ на другата страна на тела и щипките ги хващаш точно под мишницата, където няма да се вижда после

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Как под мишниците? За ръкавите ли?Обяснете и отивам да простра пробно,по тази нова технология Simple Smile

Да, под ръкавите/подмишниците  Laughing Така като гладиш после щипките не си личат толкова. Макар да съм виждала и да ги защипват за основата, но така се размъкват и щихките не могат да се изгладят... Дори и да пръскаш с вода при гладенето.

Боже, какви неща ме вълнуват тия дни...

# 8
  • Мнения: 1 317
На последния ред винаги ми е спалното белъо-чаршафи, калъфки; следват панталони на другия ред, на следващия блузи, тениски, потници. Други две въженца са малко по-нисичко и не се виждат - там е бельото.
Щипки ползвам само за бельото, за дрехите не, защото провисват и остават белези и след като си окепазих доста дрехи спрях да ги слагам Peace

# 9
  • Мнения: X
...ами под мишниците, ръкавите и деколтето ги премяташ на другата страна на тела и щипките ги хващаш точно под мишницата, където няма да се вижда после
Точно така си ги простирам и аз.

# 10
  • София
  • Мнения: 462

ти сериозни ли  Shocked ами под мишниците, ръкавите и деколтето ги премяташ на другата страна на тела и щипките ги хващаш точно под мишницата, където няма да се вижда после
[/quote]
 
 Ми сериозно питам...цял живот си простирам тениските за долния край,на скоро ме развълнува въпроса с белезите дето остявят щипките Grinning
 Мерси за отговорите,отивам да пробвам по вашия начин Simple Smile

# 11
  • в Низината
  • Мнения: 705
Най-отпред чаршафите и кърпите, а отзад гащи, чорапи, пижами, потници.

# 12
  • Мнения: 6 315
Както ми падне имам сушилка и съседите не виждат прането  Joy.

Пък и обикновено вечер могат да видят бельото ми директно на мен, защото си падам ексихибиционист и се мотая полугола из хола, който е с едни мрежести пердета.  Joy Joy Joy

шегичка

# 13
  • Мнения: 836
Винаги съм се чудела на простряни гащи и сутиени на предна линия, всички минувачи им се радват!  Mr. Green
Аз държа нашето долно бельо да не е на показ, затова, го слагам на 2 ред отвътре навън, за да не го гледат и гостите например  Crazy
А за останалите-най-отпред са по-дребните, като ги следват по-големите, така,че да стигне слънцето по възможност до всичкото пране.

# 14
  • Мнения: 4 546
Винаги съм се чудела на простряни гащи и сутиени на предна линия, всички минувачи им се радват!  
да гледат бе, те са ми хубави гащите  Laughing ама тях задължително в сушилнята ги пускам, че е ужасно прашно при нас и хич не ми се вижда хигиенично да ги простирам навън.

Общи условия

Активация на акаунт