килограмите...

  • 2 838
  • 82
  •   1
Отговори

Анкета

как и с какво сваляте натрупаните килограмите от бременността???

Опции:

  • София
  • Мнения: 663
здравейте! как и с какво сваляте натрупаните килограмите от бременността? скоро ми предстой раждане, но след това неизбежно този проблем (доста наддадох през бременността) и се чудя от какво мога да сваля повече кг. и то ефективно, не с йо-йо ефект. моля за съвет и препоръки newsm78

# 1
Аз качих през бременността цели 45 кг., родих сина си 2,800 кг. Възстанових си кг. с диета/само плодове и зеленчуци/. Пиех в горещините чай-топъл, не горещ. Пиех също така и зелен чай. За около 2-3 месеца бях дори по-малко кг. от преди да забременея. Просто ти трябва воля и търпение, за да успееш.
Искренно ти ги желая! Успех! 

# 2
  • Мнения: 8 505
Последна опция-с нищо.

# 3
  • Мнения: 2 677
И аз съм от бездейните в това отношение. Embarassed

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Много ми помогнаха разходките и ограничение в храната разбира се,но не и диета.

# 5
  • Мнения: 888
с кърмене Peace и разходки с бебето и не липсва и домакинства работа и с любов разбира се Hug

# 6
  • Мнения: 7 723
Деси, трябваше да дадеш избор за няколко опции  Whistling
Аз ги свалих с разходки, домакинска работа, фитнес....  Wink
А ще те кажа най- ефикасното средство за отслабване-
съвместно съжителство със свекърва  Wink

# 7
  • Мнения: 888
А ще те кажа най- ефикасното средство за отслабване-
съвместно съжителство със свекърва  Wink
Това е весело  Joy

# 8
  • Мнения: 270
Покрай грижите за детето и домакинската работа,станах по слаба и от преди.Сега искам да кача малко,ама не става.

# 9
  • Мнения: 1 668
Аэ спрях тестените иэделия, ям по- малко количество от приди и има ефект, но грижите покраи малката май са най-ефективната диета Peace

# 10
  • Мнения: 1 371
с кърмене Peace и разходки с бебето и не липсва и домакинства работа и с любов разбира се Hug
Peace  Peace  Peace  Peace  Peace

# 11
  • Мнения: 2 381
Последна опция-с нищо.

# 12
  • Мнения: 114
Аз не съм пазила диета или пък да пия нещо за отслабване.Просто покръй бебето и грижите за него за 1 месец си възстанових килограмите от преди бременността.Дано и с второто да е така.

# 13
  • Мнения: 2 019
с разходки и любов

# 14
  • Мнения: 338
Разходка с детето #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт