Рисковано ли е?

  • 663
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Мами ние смятаме да пътуваме за Белогардчик  тогава бебчета  ще са на 13дена рисковано ли е да поеме толкова дълъг път?

# 1
  • Мнения: 1 802
Незнам от къде ще пътувате за Белоградчик, но в това разновидно и лигаво време ... според мен е рисковано, т.е. аз не бих пътувала със толкова малки дечица  Confused

# 2
  • Мнения: 95
Не се притеснявай, пътувай си! Предполагам се кърмите - просто бъди готова да накърмиш детенцето някъде по пътя, щом ще е дълъг! Бъди готова с памперси под ръка, мокри кърпички, кремчета и т.н. всичко за пътуване. Сложи детнецето в карсит и ще видиш как ще си пътувате спокойно! + това детенцето ти е още мъничко и ще спи през повечето време. Направете подходяща температура в  колата и карайте внимателно и това е! Успех   bouquet

# 3
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Аз не бих пътувала с толкова малки бебчета.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 407
Аз не бих пътувала с толкова малки бебчета.
Аз също. Синът ми пътува за първи път на по-дълго разстояние, когато навърши 2 месеца. Децата ти са още много мънички за дълъг път, рисковано си е.

# 5
  • Мнения: 2 663
Не мисля, че е рисковано.Има хора пътуващи стотици километри с новородени бебета, имам чувството вече че само в България това е не нормално.Ако имаш всичко под ръка и можеш да предоставиш достъчно удобства на бебето все едно си е у дома- няма никакъв проблем.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 999
Аз не бих пътувала с толкова малки бебчета.
Аз също. Синът ми пътува за първи път на по-дълго разстояние, когато навърши 2 месеца. Децата ти са още много мънички за дълъг път, рисковано си е.

Кое пък му е рискованото?  newsm78

Дъщеря ми пътува от 7-мия ден след раждането си, естествено в кошница, сега в стол. Даже е по-лесно като са малки децата.

# 7
  • Мнения: 2 839
Що се отнася до риска ... не виждам такъв. Но като ти гледам лентичката ... с едно детенце на 2,5 годинки и близнаци на 13 дни ...  завиждам ти на куража  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт