Какво значи красива жена

  • 8 891
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
..това с идеалите ...доста е изопачено вече за мен...Някаква унификация има сякаш, еталон...иначе просто " НЕ СИ красива"...
Колкото повече матРиал в устните, гърдите, косите - толкоз по-добре?! защо е по-добре с лещи, а не със собствен ирис, със силикон и без, с вградени коси и без тях..Защо?

# 1
  • Мнения: 1 241
ех че сложен въпрос

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Забелязала съм, че рядко мненията на жените и мъжете съвпадат по въпроса.
Има и някакви общи критерии, разбира се.
Зависи и от средата. Има определени среди, в които красотата се крие именно зад препечения тен, изкуствените коси, мигли, нокти, гърди, устни, много грим и натруфено облекло. Пиша "крие", защото красотата наистина е скрита.  Joy
Вътрешна, може би. Laughing

# 3
  • Мнения: X
За мен всичко е в очите, в погледа и излъчването. Останалото е поддържането - без него не мисля, че една жена може да влезе в графата "красива" .
По - скоро в "мърла" или "Повлекана"

# 4
  • Мнения: 5 103
Вкусове всякакви.
За един едно е красиво, за друг друго.
Като цяло съм за подобренията на естествената красота, не виждам нищо лошо да си коригираш бюста примерно.Много по естетично е силиконов бюст пред малък и мек естествен.
Като видя красива жена не се замислям дали е ползвала пластичен хирург или си е удължавала косата.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
абсолютно съм съгласна с Мирела  Peace
също разбира се е важно излъчването...

# 6
  • в Низината
  • Мнения: 705
Вкусове всякакви.
За един едно е красиво, за друг друго.
Като цяло съм за подобренията на естествената красота, не виждам нищо лошо да си коригираш бюста примерно.Много по естетично е силиконов бюст пред малък и мек естествен.
Като видя красива жена не се замислям дали е ползвала пластичен хирург или си е удължавала косата.

 Peace

# 7
  • Мнения: 2 229
За всеки е различно, аз харесвам жени, които други смятат не само за не особено красиви, ами направо за грозни. Rolling Eyes
По мой вкус по-малко значение имат бюстът, краката и малкото дупе, отколкото лицето. Peace И да ми е 1,80 с мерки 90-60-90, ако не ми харесва в лице, не мога посмъртно да я нарека "красива". Tired Според мен красотата идва от лицето, първо и основно, всичко след това е бонус. Flutter

# 8
  • Мнения: 528
Вкусове всякакви.
За един едно е красиво, за друг друго.
Като цяло съм за подобренията на естествената красота, не виждам нищо лошо да си коригираш бюста примерно.Много по естетично е силиконов бюст пред малък и мек естествен.
Като видя красива жена не се замислям дали е ползвала пластичен хирург или си е удължавала косата.

На едно мнение сме  Peace
Съвременната медицина и технологии, ни позволява да коригираме малките недостатъци и да запазим за по-дълго време красотата си.
Според мен всяка жена трябва да търси уникалното в себе си и да се стреми да го запази, защото е малко стряскащо да се разхождаш сред клонинги, създадени от модните тенденции.

# 9
  • Мнения: 1 817
Красива жена за мен е тази, която има излъчване и чар, която е интелигентна, която е добре подържана и която се грижи за тялото си! Това е!  Hug

# 10
  • Мнения: 6 958
Тази която е чаровна, има хубави черти на лицето, чувство за хумор, интелигентна, недразнеща и недосадничеща, да се поддържа визуално и да се грижи за фигурата си да изглежда максиамлно добре... Красива не само външно, но и красива по характер и начин на държание към околните и т.н. и т.н.  Peace

# 11
  • Мнения: 238
чар и интелигентно излъчване. мисля,че магнетизма се крие точно в това,не просто красив и празен поглед,а и нещо "зад"него

# 12
  • Мнения: 3 647
чар и интелигентно излъчване. мисля,че магнетизма се крие точно в това,не просто красив и празен поглед,а и нещо "зад"него

Peace ей това е за мен   верното описание
но за други.........

# 13
  • Мнения: 1 800
Жена, която се чувства добре в кожата си, която се грижи за себе си.  С излъчване, чар и чувство за хумор...Външната красота не е постоянна и се променя с годините (освен ако нямаш пари за пластичен хирург)...

# 14
  • Мнения: 4 916
Жена, която се чувства добре в кожата си, която се грижи за себе си.  С излъчване, чар и чувство за хумор...Външната красота не е постоянна и се променя с годините (освен ако нямаш пари за пластичен хирург)...

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт