Детски ортопед

  • 835
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 953
Вики вече е на 38 дни и ни казаха да отидем на ортопед в Горна баня.
Може ли да ми препоръчате доктор при който да отидем?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 163
Аз я водих като беше бебе в ортопедията в Г. баня в Ортомед.При един професор, не се сещам името, но е националния консултант по детска ортопедия за България. На касата платих 30 лв за прегледа при него, със здравната каса не работели. 30 лв за да й разкълчи крачетата! Прати ме отделно на ехограф при друг където трябваше да платя 15лв за него! На всичко отгоре ме накара да купя някакви профилактични гащички, които да ги носи при условие че всичко е наред. Но нали са негов патент трябва да се продават. Та дадох още 15лв за гащички.  А транспорта да там? Смятайте вие. На частно да бях отишла, без направление пак, щях да дам не повече от 25лв за прегледа с ехограф и пак по-евтино щеше да ми излезе. Там бих отишла само ако има детето сериозен проблем, все пак е специализирана болница.
Има  много добри отзиви за д-р Драганов към ВМА, той работи със здравната каса и  гледа на ехограф.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967
Ходили сме при Стефанов в Ортопедията и съм доволна. А сега към втората годинка мисля да го заведем при АЛексиев.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 537
Направи ми впечетление, че в Горна Баня много майки чакаха специално д-р Кихайов да им прегледа децата, явно е добър!  Също и за д-р Стефанов чух добри отзиви! И двамата са от Детска ортопедия, асистенти на професор Владимиров, там един от главните асистенти е д-р Денев, но не ти го препоръчвам!

# 4
  • Мнения: 953
Благодаря ви много  Hug

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Направи ми впечетление, че в Горна Баня много майки чакаха специално д-р Кихайов да им прегледа децата, явно е добър!  Също и за д-р Стефанов чух добри отзиви! И двамата са от Детска ортопедия, асистенти на професор Владимиров, там един от главните асистенти е д-р Денев, но не ти го препоръчвам!

И в една друга тема го писах-майка ми работи в Горна Баня от почти 30 години и каза че д-р Кехайов и най-добрия

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Извинявам се на авторката на темата, но ще използвам да попитам: Дъщеря ми е на 6 г. и когато ходи стъпалата й са изкривени леко навътре /а не навън/. Преди няколко години я водих при Владимиров в Горна баня, който каза, че с времето ще се оправи. Да, ама не... Сега съм взела направление и се чудя къде да я заведа. Има ли майки с по-големи дечица с такъв проблем и какво казват лекарите по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт