Попара с АМ?

  • 2 832
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 294
Здравейте момичета  bouquet
Утре смятам да пробвам малката с попара.Питането ми е дали мога да добавя АМ в попарата ?Сиренето и АМ съвместими ли са?

# 1
  • Мнения: 5 362
Никога не съм слагала АМ в попара.Само сирене,краве масло и вода,а понякога и чай.

# 2
  • Мнения: 729
Да можеш да слагаш АМ в попарата.Всяка сутрин Моника яде попара с АМ.Слагам го защото не иска да пие Милумила.Освен в попарата слагам и в нишестето гриса и кисела.Само така го приема.

# 3
  • Мнения: 27 524
Да можеш да слагаш АМ в попарата.

 Peace
Но водата да не е гореща!

# 4
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
А в такъв случай масло слага ли се?

# 5
  • Мнения: 4 590
аз я правих с  ад мляко  по вкусна и хранителна  ми се виждаше , слагах с масълце и сиренце
малкият много я ядеше

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 488
Аз също слагам АМ в попарата така я приема по добре макар че и и наче яде но слагам

# 7
  • Мнения: 2 197
Не виждам защо да не можеш, но не разбирам защо. Ако искаш да яде мляко по-скоро дай мляко с някакви бисквити. Попарата си е попара, тя се прави с вода. Аз и масло не слагам в нея.

# 8
  • Мнения: 235
Не виждам защо да не можеш, но не разбирам защо. Ако искаш да яде мляко по-скоро дай мляко с някакви бисквити. Попарата си е попара, тя се прави с вода. Аз и масло не слагам в нея.
Защо да се прави само с вода попарата newsm78? Може да се направи и с мляко и пак й се вика "попара".
Slyncho, направи я с АМ, но не добавяй сирене. Аз слагам 2-3 сухарчета, 90мл вода и 3 лъж. АМ.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 219
Може.

# 10
  • Мнения: 941
редувам-един ден попара с чай,на другия с АМ

# 11
  • Мнения: 1 294
Благодарско момичета  bouquet
Аз обаче не спирам до тук с питанките Mr. Green
Когато добавяте АМ към попарата, изключвате ли някой от съставките на "класическата попара", например маслото?Аз храня с Аптамил, а той е доста мазен newsm78

# 12
  • Мнения: 235
Само АМ слагам (и ние сме на Аптамил). Излишно е да се добавят сирене и масло newsm78, според мен.

# 13
  • Мнения: 27 524
Когато добавяте АМ към попарата, изключвате ли някой от съставките на "класическата попара", например маслото?

Аз попара не давам, но като правя грис с АМ, си слагам и масло, и сирене. АМ си е все пак прясно мляко  Grinning

# 14
  • Мнения: 3 405
Рано е на моя за попара, но и аз се интересувам АМ и сирене съвместими ли са? Или АМ замества прясното мляко в класическата млечна попара от прясно мляко и хляб.

Общи условия

Активация на акаунт